Kategórie

Výrobcovia

Kontaktujte nás

ORTLIEB Back-Roller City zadná kapsa

Vyrobené v Nemecku, na každý produkt poskytuje značka ORTLIEB predĺženú 5 ročnú záruku.Pri výrobe produktov značky ORTLIEB sú používané najnovšie technológie (zváranie materiálov ultrazvukom a i.).

  • Objem: 40 litrov / pár
  • Systém zatvárania: rolovací
  • Hmotnosť: 1520 g
  • Farba: biela, čierna, červená

Viac detailov

Čierna
Biela
Červená

Dostupnosť: Skladom

77,85 €

Znížená cena!

-5%

81,95 €

Značka ORTLIEB sa snaží používať zips čo najmenej, preferuje rolovací systém zatvárania, preto sú ich produkty omnoho viac odolné voči premoknutiu, presiaknutiu alebo inému preniknutiu vody.

Základný model zadných kapsí od firmy Ortlieb. Získáváte s nimi všetky prednosti Ortlieb kapsí vrátane 5 ročnej záruky a obrovskej odolnosti. Jednoduché vodotesné rolovacie zatváranie sa zapíná po stranách kapsí a zaručuje úplnú ochranu proti vode i v tých najväčších lejakoch. Systém pripevnenia na nosič je tiež úplne jednuchý. Stačí najskôr nastaviť zadné upevnenie a háčik a potom už zakaždým ich len položiť a drží na nosiči. Presne rovnako ako je tomu i u ostatných Ortlieb kapsí. Odolnosť kapsí zvyšujú spevnené rohy a 3D zvarovanie jednotlivých panelov kapsí. Tá je tiež vybavená veľkými reflexnými plochami.

Tieto kapse sa perfektne hodia pre dochádzanie do práce v meste, ale napríklad i k dialkovým jazdám na bicykli. Dodávaná iba v červenej a čiernej farbe. Nie je možno ju skombinovať s kapsou Rack Pack. Tie možno pripevniť k nosiču pomocou akýchkoľvek textilných popruhov.