Kategórie

Výrobcovia

Kontaktujte nás

MAVIC Crossmax SL Pro LTD WTS 29" 2016 - zapletané kolesá

MTB zapletané kolesá Mavic Crossmax SL Pro LTD WTS 2016 - určené pre XC

Dlho očakávaný produkt, ktorý v modelovej rade Mavic-u chýbal sú kompletné ľahké a rýchle XC kolesá vrátane ľahkých a rýchlych XC bezdušových plášťov. Tohtoročný model Crossmax SL je teda v inom farebnom prevedení a je vytuningovaný novými plášťami. Mavic vyvinul a testoval dve sezony svoje vlatné XC plášte.

Viac detailov

Dostupnosť: 5-10 dní

949,99 €

Znížená cena!

-50,00 €

999,99 €

 Dlho očakávaný produkt, ktorý v modelovej rade Mavic-u chýbal sú kompletné ľahké a rýchle XC kolesá vrátane ľahkých a rýchlych XC bezdušových plášťov. Tohtoročný model Crossmax SL je teda v inom farebnom prevedení a je vytuningovaný novými plášťami. Mavic vyvinul a testoval dve sezony svoje vlatné XC plášte. Ako u všetkých svojich produkoch nepresadzuje Mavic iba najnižšiu váhu, ale vždy kladie dôraz na účínnosť, pevnosť, spoľahlivosť a servisovatelnosť svojich produktov. Limitovaná edícia modelu CROSSMAX SL PRO je obutá novými XC plášťami CROSSMAX PULSE. V ponuke je teda pár XC zapletených kolies vrátane plášťov. Konštrukcia a materiál plášťov je vyvivinutý špeciálne podľa vlastností samotných zapletených kolies. Kombinácia koleso & plášť teda tvorí vyladený celok. Tento vlastný patent nazýva Mavic WTS, ktorý sa objavuje aj v názve celého produktu.

Exkluzívna technológia ponúka samozrejme aj mimoriadny výkon. Prednosťami sú: rychla akcelerácia, efektivita ,využívaná ako profesionálmi vo svetovom pohári tak ortodoxnými hobíkmi v XC aj maratonoch.

Vrcholom technológie sú novo vyvinuté ráfiky opracované patentovanou technológiou ISM 4D ! Obidva ráfiky sú 19mm široké, zapletené odľahčenými plochými Alu-zicral špicami s 20pr. / 20zad.

Efektivny prenos energie zadného kolesa pri zábere vďaka ITS4 volnobežnému telesu so 4-mi praporkami. Bezdušové plášte majú veľmi nízky valivý odpor. Náboje sú kompatibilné na všetky varianty. RU, 9mm, 12mm,15mm, 135 i 142mm. Teleso je kompatibilne so všetkými MTB Shimano kazetami 8-11z aj Sram XD.

Plášte: CROSSMAX PULSE ( sa vyrábajú vo všetkýchch variantách: 27,5 a 29" x 2,1")

- sú UST ready ( dajú sa teda jazdiť ako s dušami, tak v bezdušovej verzii)

- sú v dvojzmesovej variante v kvalite 127 TPI

- váha zapletaných kolies bez plášťov: 1520g

Současťou balenia: kolesá, plášte, duše v plášťoch pre bezpečnú prepravu, adaptéry predný 15/9 a zadný 12/9 a rýchloupínače, jedno balenie tmelu Tyre Sealant, bezdušové ventilky, adaptéry na 142m osu, sada šróbov pre uchytenie brzdových kotúčov, montpáky, centrovací kľúč a návod na použitie.