ORTLIEB kapsa Barista Urban Ink

F3361

Nový produkt

Luxusné - klasické - kvalitné - mestské. Takýmito a ešte rôznymi inými prídavnými menami by ste mohli pomenovať túto riadítkovú tašku. Keď si ju prehodíte cez rameno, nikto ani nespozná, že ste s ňou pred desiatimi minútami išli na bicykli. Vo vnútri je krásne polstrovaná s priehradkami na to či ono a s háčikom na kľúče. Vodeodolný materiál dopĺňajú kožené detaily a zatváranie je riešené bezchybne fungujúcimi magnety. Vo svetlé verzii pre dámy, v tmavej pre pánov. Alebo pokojne naopak. Ako sa vám len zapáči.

Viac detailov

139,90 € s DPH

Dostupnosť: 2-5 dní

Detaily

Luxusné - klasické - kvalitné - mestské. Takýmito a ešte rôznymi inými prídavnými menami by ste mohli pomenovať túto riadítkovú tašku. Keď si ju prehodíte cez rameno, nikto ani nespozná, že ste s ňou pred desiatimi minútami išli na bicykli. Vo vnútri je krásne polstrovaná s priehradkami na to či ono a s háčikom na kľúče. Vodeodolný materiál dopĺňajú kožené detaily a zatváranie je riešené bezchybne fungujúcimi magnety. Vo svetlé verzii pre dámy, v tmavej pre pánov. Alebo pokojne naopak. Ako sa vám len zapáči.

POZOR:
Od roku 2020 nie sú súčasťou riadítkových brašní značky ORTLIEB adaptéry na riadítka. Pri nákupe riadítkovej brašne je nutné si jeden vybrať a spolu s taškou si ho objednať.

Adaptéry pre klasické bicykle:
E185 so zámkom
E225 bez zámku

Adaptéry pre elektrobicykle s displejom umiestneným uprostred
E207 so zámkom
E226 bez zámku

Typ upevnenia Handlebar bag mounting
hĺbka 10cm
Hmotnosť 460 g
materiál PS55C
Objem 6 l
Šírka 30cm
Výrobca ORTLIEB
výška 33cm

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: