Znížená cena! ORTLIEB brašne Back-Roller Plus - Red Zväčšiť

ORTLIEB brašna Back-Roller Plus Signal Red Dark Chili

F5202

Nový produkt

Vyrobené v Nemecku. Na každý produkt poskytuje značka ORTLIEB predĺženú 5 ročnú záruku. Pri výrobe produktov značky ORTLIEB sú používané najnovšie technológie (zváranie materiálov ultrazvukom a i.).

  • Objem: 40 litrov / pár
  • Systém zatvárania: rolovací
  • Hmotnosť: 1680 g

Cena za pár !!!

Viac detailov

137,90 € s DPH

Pôvodná cena144,90 €s DPH

-7,00 €

Dostupnosť: Skladom na predajni

Detaily

Značka ORTLIEB sa snaží používať zips čo najmenej, preferuje rolovací systém zatvárania, preto sú ich produkty omnoho viac odolné voči premoknutiu, presiaknutiu alebo inému preniknutiu vody.

Predné a zadné vodotesné kapsy od Ortliebu sú úplnou klasikou medzi diaľkovými cyklistami. Profíci z odboru si cenia predovšetkým funkčný a odolný systém zavesenia kapse po bokoch bicykla, a pretože na dlhých cestách je dôležitá úspora každého gramu, vyzdvihujú tiež nízkú hmotnosť modelu na zadný nosič Back-Roller. Vôbec nezáleží na tom, či sa idete previezť po šumavských lesoch, alebo sa chcete pustiť do brazílskych dažďových pralesov. 

Odolný materiál v kombinácii s 3D zváraním spojov zaručuje obrovskú odolnosť, ktorá bola potvrdená nielen v laboratóriách, ale predovšetkým stovkami tisíc prejdených kilometrov na svetových cestách i mimo nich. Hermetický rolovací systém zaručuje 100% ochranu pred vodou a pritom je tak jednoduchý na otváranie, že všetko máte rýchlo po ruke. Je ešte o niečo ľahší ako Back-Roller Classic.

  •     veľké reflexné plochy
  •     QL 2.1 systém uchytenia na nosič
  •     popruh cez rameno

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: