Nové Výpredaj! Shimano pedále Ultegra R8000 Zväčšiť

Shimano pedále Ultegra R8000

IPDR8000

Nový produkt

Pedále cestné PDR8000 sady SHIMANO ULTEGRA, konštrukcie SPD SL. Voľba mnohých profesionálov a výkonnostných jazdcov. S extra širokou základňou tela pedálu pre lepší prenos sily šliapania. Telo pedálu z karbónového kompozitu pre nízku váhu a vysokú tuhosť. Rozšírené ložiská a oceľová oska pre vyššiu tuhosť a prenos sily. Kontaktná plocha pedála so zarážkou vystužená oceľovými platničkami pre zníženie opotrebenia. Nastavenie sily zapnutia pedálu a vypnutia. Vrátane zarážok SM-SH11 ,s vôľou tretry 6 ° pri zapnutej tretre.

Viac detailov

124,00 € s DPH

106,00 € s DPH

-18,00 €

2 položky

Dostupnosť: 1-3 dn

Tabuľka dát

Štýl jazdyROAD

Detaily

Typ: ROAD, Celková váha balenia: 248g, Použitie: ROAD/TT/TRI, jednostranné, SPD-SL, čierne, so zarážkami SM-SH11, Materiál: telo pedálu (karbón+oceľ), oska (chróm+oceľ+nikel)

Sada ULTEGRA je priamym prechodom od dokonalosti sady DURA-ACE. Otestovaná profesionálnymi jazdcami v pelotóne. Bezproblémové použitie za každodenných poveternostných podmienok je kľúčovým prvkom, ktorý prispieva k bezchybnému komfortu pri brzdení a radení počas tréningov, pretekov, alebo víkendových jazdách.

TECHNICKÉ ÚDAJE:
TYP 1CESTNÉ
Typ 2Jednostranné
Celková váha balenia466g
PoužitieROAD/TT/TRI
Kompatibilita so systémomSPD-SL
Zarážky v baleníSM-SH11
MateriálKarbón/Oceľ
FarbaČierna

29 ďalších produktov v rovnakej kategórii: