Znížená cena! Catlike prilba Cloud 352 Black Red White Zväčšiť

Catlike prilba Cloud 352 Black Yellow

Nový produkt

nový koncept cyklistickej a triatlonovej prilby, viac ako aerodynamika a ventilácia

Viac detailov

165,51 € s DPH

Pôvodná cena183,90 €s DPH

-10%

Vyberte si variantu

  • Veľkosť - L 1 ks Dostupnosť: 1-3 dni

Detaily

Cloud 352 je úplne nový koncept cyklistickej a triatlonovej prilby s "Dual AERO Systémom", technológiou, ktorá umožňuje prispôsobenie prilby prostrediu, v ktorom sa jazdec pohybuje pomocou vymeniteľných krytov dávajúcim prilbe nové možnosti. Prilba Cloud 352 bola vytvorená pre triatlonistov a cyklistov, ktorí chcú maximalizovať svoj výkon s pomocou zlepšenia aerodynamiky bez obetovania skvelého odvetrania.

Myšlienkou vývoja prilby bolo dosiahnutie čo najlepších aerodynamických vlastností za všetkých podmienok. Vždy sa staráme o čo najlepšiu ventiláciu pre danú aktivitu, a preto sme vyvinuli kombináciu dvoch vymeniteľných krytov - Dual AEROSystem.

Oddelenie výskumu a vývoja Catlike skúmalo najprv správanie rozdielnych tvarov krytov pre nájdenie aerodynamicky čo najvhodnejšieho sklonu ventilačných otvorov. Vznikol tak "priedušný sieťovaný kryt" s celkom 352 otvormi umožňujúcimi konštantné prúdenie vzduchu pri zachovaní výnimočnej aerodynamiky. Vznikla tak najodvetranejšia aerodynamická prilba na svete.

Jednoduchým systémom možno priedušný sieťovaný kryt vymeniť za Velodrom kryt, ktorý poskytuje ešte lepšie aerodynamické vlastnosti vďaka úplne hladkému povrchu. Okrem toho jazdcovi dodáva zvýšenú ochranu hlavy a ochranu pred dažďom.

Aj pri použití plného Velodrome krytu je odvetranie prilby Cloud 352 výnimočné vďaka Dual Flow technológiu, ktorá umožňuje prúdenie vzduchu kanály medzi prednými a zadnými ventilačnými otvormi. Hlava - hlavný snímač teploty tela - má tak zabezpečené nepretržité ochladzovanie.

Nová technológia Dual AEROSystem tak umožňuje adaptáciu prilby presne podľa potrieb jazdca s istotou získania maximálnej aerodynamiky a nepretržitej ventilácie.

Cloud 352 je vybavený novým rozdeľovačom popruhov pod ušami a umožňuje tak jednoduché nastavenie popruhov. Vďaka jeho pozícii možno jednoducho nastavovať popruhy priamo pod bradou. Nový systém je jednoduchý, spoľahlivý a rýchly.

Viditeľnosť cyklistov na ceste je dôležitý aspekt pri jazde v noci alebo za zhoršených viditeľnostné podmienok. Pretože je pre nás bezpečnosť na prvom mieste, je model Cloud 352 vybavený reflexnými nálepkami pre rýchlu detekciu jazdcov ostatnými účastníkmi cestnej premávky.

veľkosti: SM 54-56cm MD 57-59cm LG 60-62cm

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: