Znížená cena! Catlike prilba Kompact'o R071 Black Zväčšiť

Catlike prilba Kompact'o R071 Black

Nový produkt

Veľkosti: SM 51-54cm (220g), MD 55-58cm (230g), LG 59-61cm (250g), technológia: CES, DualFLow, ARC, MPS evo

Viac detailov

72,90 € s DPH

Pôvodná cena83,90 €s DPH

-11,00 €

Vyberte si variantu

  • Veľkosť - L 1 ks Dostupnosť: 1-3 dni

Detaily

Kompact zostal stále na vrchole svojej triedy a zaistil značke Catlike silnú pozíciu medzi výrobcami prilieb

Kompact Vytvorením prilby Kompakt na konci 90tych rokov vytvorila firma Catlike nový štandard pre výrobu prilieb na celom svete. Po viac ako 10 rokoch produkcie, Kompact Pro zostal stále na vrchole svojej triedy a zaistil značke Catlike silnú pozíciu medzi výrobcami prilieb. Futuristický dizajn, za ktorým sa ľudia obzrú je stále veľmi štýlový ... Táto prilba sa stala pevným základom, na ktorom boli postavené všetky ďalšie kolekcie Catlike prilieb. Jej unikátny štýl a dizajn sú presne tým, podľa čoho sú Catlike produkty tak dobre rozpoznateľné. Meno Kompact Pre naozaj zachytáva filozofiu značky. Súčasnými rysmi prilby sú napríklad polykarbonátová škrupina z jedného kusa kryjúce celú vonkajšiu časť prilby a zaisťujúce vysoký bezpečnostný štandard, nový a vylepšený upínací systém a vnútorné upnutie - všetko pre ešte lepší komfort a bezpečnosť jazdca.

MPS Evo - Multi Pozičný Systém Evolution je novým ultraľahkým upínacím systémom. Tento systém je tvorený dvoma špeciálnymi postrannými ergonomickými krídelkami, ktoré umožňujú perfektné prispôsobenie helmy obvodu každej hlavy, pričom poskytujú maximálnu stabilitu. Zadná opora systému MPS EVO spočíva v dvoch bodoch, v ktorých sa systém dotýka tyle, čím je predná časť hlavy zbavená zbytočného tlaku prilby. Pomocou zadného mikrometrickým otočného kolieska možno ľahko prispôsobiť prilbu veľkosti a tvaru hlavy pomocou iba jednej ruky.

Padding Outlast® - Technológia, pôvodne vyvinutá pre NASA, využíva materiály s fázovou zmenou (PCM), ktoré absorbujú, uchovávajú a následne uvoľňujú teplo pre optimálny tepelný komfort. Tieto materiály sú použité pre vnútorné vypchávky helmy.

Použité bezpečnostné technológie:

CES - Crash Energy Splitter - tento dizajn je založený na špecifickom umiestnení vetracích otvorov tak, aby náraz spôsobil viac ako jednu prasklinu, rozštiepil a absorboval energiu bezpečnejším a efektívnejším spôsobom. Táto technológia znižuje váhu použitím menšieho množstva materiálu pri dodržaní vysokého bezpečnostného štandardu. Nikdy predtým nebol dizajn koncipovaný s takým dôrazom na bezpečnosť.

ARC - Aramid Roll Cage - prilba má vnútornú konštrukciu z aramidových vlákien. Tento materiál sa používa v kozmonautike a balistike pre svoju silu a pevnosť. Aramidová kostra poskytuje vyššiu ochranu v prípade nárazu tým, že spevňuje celú konštrukciu prilby.

Ventilačný systém:

Dual Flow - Exkluzívny Catlike dizajn, ktorý umožňuje spojenie veľkých predných vstupných otvorov so zadnými výstupnými otvormi. Tým je umožnené konštantná odvetrávanie prilby tak, aby bolo vylúčené prehriatiu.

Použité technológie:

IN MOLD-Proces, pri ktorom je tvrdá vonkajšia škrupina pevne spojená s vnútornou polystyrénovou penou v jeden nedeliteľný celok, zvyšuje odolnosť proti nárazom a zlepšuje rozloženie energie nárazu

DUAL FLOW-Exkluzívny Catlike dizajn - veľké predné vstupné vzduchové otvory sú spojené s veľkými zadnými výstupnými otvormi. To umožňuje konštantné odvetranie prilby tak aby bolo vylúčené prehriatiu.

LNP-Low Nape Protection - design založený na špecifickom zníženie zadnej časti prilby, ktoré poskytuje lepšiu ochranu tyla.

WHEEL Retention SYSTÉM-Nový upínací systém s kolieskom, ktorý umožňuje jednoduché, rýchle a presné nastavenie prilby podľa obvodu hlavy

ANTI INSECT NET-Sieťka proti lietajúcemu hmyzu umiestnená v predných otvoroch prilby zabraňuje lietajúcemu hmyzu dostať sa do vnútorného priestoru prilby k jazdcovej hlave

Veľkosti: SM 51-54cm (220g), MD 55-58cm (230g), LG 59-61cm (250g)

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: