Znížená cena! LAZER Prilba BULLET 2.0 MIPS biela Zväčšiť

LAZER Prilba BULLET 2.0 MIPS biela

Nový produkt

PRILBA BULLET 2.0 MIPS BIELA /VEL:M 55-59Viac detailov

189,00 € s DPH

Pôvodná cena199,00 €s DPH

-10,00 €

Vyberte si variantu

  • Veľkosť - M 0 ks Dostupnosť: 1 - 3 dni

Detaily

Prilba Bullet 2.0 rieši dlhodobú dilemu medzi odvetraním a aerodynamikou. Svojim úzkym tvarom a uzatvorením je skutočnou aerodynamickou prilbou, ktorá sa rýchlym pohybom systému Airslide zmení na prilbu s dostatočnou ventiláciou do prudkých stúpaní počas horúcich dní. 

Vďaka širokej škále veľkostí vám prilba dokonale priľne na hlavu a je skutočne pohodlná a vhodná na každodenné výjazdy. Prilba má úzky tvar s malou čelnou plochou v tvare kvapky. V kombinácii s uzatvoreným krytom, ponúka aerodynamický výkon ako prilba pre šprinty.

Ak je potrebná ventilácia, môže sa otvoriť systém Airslide v prednej časti prilby a podporiť prúdenie vzduchu pozdĺž prilby smerom von otvormi v zadnej časti. Ak ventilácia nie je taká potrebná, systém Airslide sa môže ponechať uzatvorený, čím sú viac využité aerodynamické vlastnosti prilby. 

Či už však budete mať prilbu nastavenú na väčšiu ventiláciu alebo na viac aerodynamiky, bočné, zadné a vrchné otvory Venturi v kombinácií s prepracovaným systémom prúdenia vzduchu vnútrom prilby zabezpečia dostatočné vetranie prilby aj keď idete na plný plyn v aero nastavení.

Popri tejto funkcii, prilba Bullet tiež umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu technológie LifeBEAM pre meranie srdcovej frekvencie alebo snímača sklonu (Inclination Sensor) pre sledovanie pozície hlavy na bicykli.

Súčasťou prilby sú aj veľké jednodielne panoramatické okuliare, ktoré sa upevňujú magnetom v prednej časti prilby a dodajú vám vyššiu ochranu a viac aerodynamiky. Ak okuliare práve nechcete použiť, môžete ich „odložiť“ v zadnej časti prilby, kde budú držať na mieste vďaka magnetickému úchytu.

Okrem uvedených technologických vylepšení, prilba Bullet obsahuje MIPS, pridanú tenkú vrstvu pre zvýšenú ochranu hlavy pri náraze. 
Rýchla ako guľka, dokonalá kombinácia aerodynamiky a odvetrania, kedykoľvek to potrebujete!

Výhody: 
- MIPS
- Ventilácia podľa potreby (Airslide)
- Veľmi aerodynamická
- Vnútorné vetracie kanály pre väčší komfort aj v teplejších dňoch
- Venturi krytky – urýchľujú prúdenie vzduchu vo vnútri prilby
- Súčasťou je zadné LED svetlo
- LifeBEAM kompatibilná
- Inclination Sensor kompatibilná
- 30-dňová garancia vrátenia peňazí, ak s prilbou nebudete spokojní
- Crash replacement program – zľava na kúpu novej prilby v prípade poškodenia pri páde

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: