Znížená cena! 661 chrániče kolien Rage II (Loic Bruni) Zväčšiť

661 chrániče kolien a holení Rage II (Loic Bruni)

Nový produkt

661 Rage II chrániče kolien (Loic Bruni) Kultove chrániče Rage, ktoré navrhol Kyle Strait prichádzajú v novej predĺženej verzii, za ktorou stojí víťaz Svetového pohára Loic Bruni. Bol to on, kto prišiel s prvou ideou úpravy dĺžky a tvaru a následne v testoval ich prototypy tak, že v nich zvíťazil vo World Cupu.

Viac detailov

93,01 € s DPH

Pôvodná cena97,90 €s DPH

-5%

Vyberte si variantu

  • Veľkosť - L 0 ks Dostupnosť: na dotaz

Detaily

661 Rage II chrániče kolien (Loic Bruni) Kultove chrániče Rage, ktoré navrhol Kyle Strait prichádzajú v novej predĺženej verzii, za ktorou stojí víťaz Svetového pohára Loic Bruni. Bol to on, kto prišiel s prvou ideou úpravy dĺžky a tvaru a následne v testoval ich prototypy tak, že v nich zvíťazil vo World Cupu.

Inžinieri a dizajnéri 661 pridali svoje vstupy v podobe zníženia váhy, optimalizovali tvar chránených zón a vylepšili odvetranie a komfort. Výsledkom sú skutočne špičkové chrániče, ktoré si vzali to najlepšie z verzie Kyle Strait a vylepšili ich o najnovšie technológie vrátane Padlock Connection a dizajn.

Sú flexibilné, odvetrané a pohodlné v stúpaniach, rovnako tak výborne chráni pri zjazdoch aj tých najdrsnejších trailov. Sú dostatočne subtílne, aby sa zmestili pod nohavice, a pritom výborne chránia.

Kľúčové vlastnosti:

Nová viacprvková konštrukcia s väčším pokrytím chránených zón.

Vnútorné flexibilné ochranné misky sú pod oderuodolnou kevlarovou tkaninou SD (Sandwich Dense) vrstvená EVA pena chráni nohu aj zo strán. Naviac je perforovaná pre lepšie odvetráva. Elastická sieťovina v zadnej časti poskytuje výrazne nadštadardné odvetranie a komfort. Vnútorná silikónový tlač na hornom a dolnom elastickom páse je navyše doplnená o tlač aj v oblasti kolena. Vďaka tomu drží chrániče perfektne na svojom mieste.

Prichycovací systém zahŕňa elastické pásky, široký pás na suchý zips, elastickú tkaninu a silikonovú tlač. Navyše je doplnený o ďalší elastický pás vzadu v hornej časti lýtka. Jeho pozícia bola počítačovo optimalizovaná a následne dlhodobo testovaná.

Unikátny 661 Padlock connection system umožňuje prepojenie s ďalšími chráničmi SixSixOne (napríklad Evo shorts) a tak presne držať nastavenú vzájomnú pozíciu.

CE 1621: 1

Veľkosti: S, M, L, XL 

ROZMEROVÉ TABUĽKY

Ak si nie ste istí tým, akú veľkosť zvoliť, môžu vám pomôcť nižšie uvedenej tabuľky. Tabuľky sú tvorené na základe priemerných hodnôt v určitom mieste tela, berte ich teda ako informatívny vodítko. Vždy musíte zohľadniť individuálne tvar tela. Všetky rozmery sú uvádzané v centimetroch.

661 CHRÁNIČE KONČATÍN - NOHY

Meriame obvod nohy v mieste horného konca (cca. 7 cm nad kolenom) a dolného konca chrániča (u kolenných chráničov 10 cm pod kolenom pri kolenách / holenie cca. 5 cm nad členkom) Hodnotu v tabuľke berte vždy ako maximum pre danú veľkosť - obvod sa dá zmenšiť pomocou pásikov a elastických dielov na chráničmi.

RACE XTRA, COMP  a RACE LITE kolená/holene
 
 SML 
hore33-3636-3939- 
dole21-2323-2424- 
     
EVO d3o kolená, RAGE, RIOT, DJ, TOMCAT, COMP AM VEGGIE atd. kolená 
 SMLXL
hore30-3536-3940-4243 -
dole27-3233-3738-4041-

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: