MUC-OFF kea Detailing Brush 35mm Zväčšiť

MUC-OFF kefa Super Soft Brush 90mm

MO370

Nový produkt

Muc-Off Soft Washing Brush je konštruovaný na čistenie veľkých a na poškodenie veľmi náchylných plôch, ako sú lakované, eloxované alebo carbonové partie.

Viac detailov

11,90 € s DPH

Dostupnosť: 2-5 dní

Detaily

Muc-Off Soft Washing Brush

je konštruovaný na čistenie veľkých a na poškodenie veľmi náchylných plôch, ako sú lakované, eloxované alebo carbonové partie.

  • pevné a kompaktné telo
  • nárazové zóny sú pogumované ako prevencia poškodenia citlivých povrchov
  • rukoväť s protišmykovou úpravou
  • veľká hlava kefy je veľmi husto vysadená odolnými štetinami, ktorých konce sú špeciálne rezané laserom pre zachovanie jemnosti a šetrnosti
  • závesné očko umožňuje jednoduchšie skladovanie

Muc-Off Super Soft Washing Brush má končeky z ultra pevných štetín rezané laserom pre čistenie i tých najcitlivejších povrchov. Hlava je ešte väčšia ako u predchádzajúcej kefy 90mm Brush a štetinky ešte hustejšie pri sebe. Pevná, dlhá a nárazu odolná rukoväť s protišmykovou úpravou robí z kefy skutočne účinný nástroj pri odstraňovaní aj tej najväčšej špiny. Navyše sú kontaktné hrany pre zvýšenie šetrnosti použitie kefy pogumované. Pozor! Pri užití kefy sa vyvarujte umývaniu častí, kde môže dôjsť k jeho kontaminácii olejmi a mazivami, pretože v takom prípade dôjde k jeho trvalému znehodnoteniu.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: