Znížená cena! ORTLIEB brašna Back Roller Design Brush Zväčšiť

ORTLIEB brašna Back - Roller Design Día de la rueda

F5491

Nový produkt

Verzia Design potvrdzuje, že brašny nemusia byť zďaleka len čierne alebo šedé, ale ako ukazuje Ortlieb, môžu byť i dobre viditeľné a výrazne farebné. V Ortliebe idú však omnoho ďalej a do sveta cyklistiky prinášajú ďalšiu radosť v podobe brašien s farebnou potlačou. Už od pohľadu sa vám musia páčiť a na tvári vám určite vyčaria krásny úsmev.

Cena za 1 kus!!!

Viac detailov

66,41 € s DPH

Pôvodná cena69,90 €s DPH

-5%

Dostupnosť: 1-3 dni

Detaily

Verzia Design potvrdzuje, že brašne nemusia byť zďaleka len čierne alebo sivé, ale ako ukazuje Ortlieb, môžu byť aj dobre viditeľné a výrazne farebné. V Ortlieb idú však omnoho ďalej a do sveta cyklistiky prináša radosť v podobe tašiek s farebnou potlačou. od pohľadu sa vám musí páčiť a na tvári vás i mnohých ďalších zaiste vykúzli krásny úsmev. Každý rok sú iné nové vzory.

Predné a zadné vodotesné brašny od Ortliebu sú naprostou klasikou medzi diaľkovými cyklistami. Profíci z oboru si cenia predovšetkým funkčného a odolného systému zavesenia brašien po bokoch bicykla, a pretože na dlhých cestách je dôležitá úspora každého gramu, vyzdvihujú takisto nízku hmotnosť modelu na zadný nosič Back-Roller.

Vôbec nezáleží na tom, či sa idete prejsť po tatranských hvozdoch, alebo sa chcete pustiť do brazilských dažďových pralesov. Odolný materiál v kombinácii s 3D zvarovaním spojov zaručuje obrovskú odolnosť, ktorá bola potvrdená nielen v laboratóriách, ale predovšetkým stovkami tisíci prejdených kilometrov na svetových cestách i mimo nich. Hermetický rolovací systém zaručuje 100% ochranu pred vodou a pritom je tak jednoduchý na otváranie, že všetko máte rýchlo po ruke. 

  • Objem: 20 litrov / kus
  • Systém zatvárania: rolovací
  • Hmotnosť: 950 g
  • Systém: QL2.1
  • Rozmery: 42x23spodok/32vrchx17 VxŠxH
  • Materiál: PD620, PS490

K dispozícii vo viacerých farbách. Cena za 1 kus!!!


30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: