Znížená cena! ORTLIEB brašna Back Roller Design Brush Zväčšiť

ORTLIEB brašna Back Roller Design Magnolia

F5493

Nový produkt

Verzia Design potvrdzuje, že brašny nemusia byť zďaleka len čierne alebo šedé, ale ako ukazuje Ortlieb, môžu byť i dobre viditeľné a výrazne farebné. V Ortliebe idú však omnoho ďalej a do sveta cyklistiky prinášajú ďalšiu radosť v podobe brašien s farebnou potlačou. Už od pohľadu sa vám musia páčiť a na tvári vám určite vyčaria krásny úsmev.

Cena za 1 kus!!!

Viac detailov

66,41 € s DPH

Pôvodná cena69,90 €s DPH

-5%

Dostupnosť: 2-5 dní

Detaily

Verzia Design potvrdzuje, že brašne nemusia byť zďaleka len čierne alebo sivé, ale ako ukazuje Ortlieb, môžu byť aj dobre viditeľné a výrazne farebné. V Ortlieb idú však omnoho ďalej a do sveta cyklistiky prináša radosť v podobe tašiek s farebnou potlačou. od pohľadu sa vám musí páčiť a na tvári vás i mnohých ďalších zaiste vykúzli krásny úsmev. Každý rok sú iné nové vzory.

Predné a zadné vodotesné brašny od Ortliebu sú naprostou klasikou medzi diaľkovými cyklistami. Profíci z oboru si cenia predovšetkým funkčného a odolného systému zavesenia brašien po bokoch bicykla, a pretože na dlhých cestách je dôležitá úspora každého gramu, vyzdvihujú takisto nízku hmotnosť modelu na zadný nosič Back-Roller.

Vôbec nezáleží na tom, či sa idete prejsť po tatranských hvozdoch, alebo sa chcete pustiť do brazilských dažďových pralesov. Odolný materiál v kombinácii s 3D zvarovaním spojov zaručuje obrovskú odolnosť, ktorá bola potvrdená nielen v laboratóriách, ale predovšetkým stovkami tisíci prejdených kilometrov na svetových cestách i mimo nich. Hermetický rolovací systém zaručuje 100% ochranu pred vodou a pritom je tak jednoduchý na otváranie, že všetko máte rýchlo po ruke. 

  • Objem: 20 litrov / kus
  • Systém zatvárania: rolovací
  • Hmotnosť: 950 g
  • Systém: QL2.1
  • Rozmery: 42x23spodok/32vrchx17 VxŠxH
  • Materiál: PD620, PS490

K dispozícii vo viacerých farbách. Cena za 1 kus!!!


30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: