Znížená cena! ORTLIEB brašna Back-Roller Urban QL2.1 - Pepper Zväčšiť

ORTLIEB brašna Back-Roller Urban QL2.1 Pine

F5507

Nový produkt

Vyrobené v Nemecku. Na každý produkt poskytuje značka ORTLIEB predĺženú 5 ročnú záruku. Pri výrobe produktov značky ORTLIEB sú používané najnovšie technológie (zváranie materiálov ultrazvukom a i.).

  • Objem: 20 litrov / kus
  • Rozmery: 42 x 23 x 17 (v x š x h)
  • Systém zatvárania: rolovací
  • Hmotnosť: 840 gCena za 1 kus !!!

Viac detailov

76,90 € s DPH

Pôvodná cena79,90 €s DPH

-3,00 €

2 položky

Dostupnosť: 2-5 dní

Detaily

Špičková zadná cyklo brašna ORTLIEB Back-Roller Urban Line QL2 je úplná klasika od Ortlieb, navyše teraz v špeciálnom textilnom vzhľade. Rolovacie uzatváranie tašiek. Jednotlivé plochy brašní zvárané tzv. 3D metódou. Bezkonkurenčná a úplne pevné upínanie brašní k nosiču. A samozrejme takmer nezničiteľný materiál. To všetko robí z týchto cyklistických tašiek nezdolných pomocníkov pri akejkoľvek ceste.

Jednoduché vodotesné rolovacie zatváranie sa zapína po stranách tašiek a zaručuje úplnú ochranu proti vode aj v tých najväčších lejakoch. Systém pripevnenia na nosič je tiež úplne jednuchý. Stačí na prvýkrát nastaviť zadné upevnenie a háčik a potom už zakaždým je len položiť a drží na nosiči. Presne rovnako ako je tomu aj u ostatných Ortlieb tašiek. Odolnosť brašní zvyšujú spevnené rohy a 3D zváranie jednotlivých panelov brašne. Tá je tiež vybavená veľkými reflexnými plochami. Tieto brašne sa perfektne hodia pre dochádzanie do práce v meste, ale napríklad aj k dálovým jazdám na bicykli.

Na všetky tašky Ortlieb je poskytovaná 5 ročná záruka !! Cena je uvedená za jednu tašku.

Základná výbava:

veľké reflexné plochy
QL2.1 systém uchytenia na nosič

 

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: