URBAN IKI detská sedačka zadná Shinju Biela SET Zväčšiť

URBAN IKI detská sedačka zadná Shinju Biela/Kinako Béžová SET

213990

Nový produkt

Zadná sedačka s adaptérom a nosičom na sedlovku SET

Urban Iki zadná sedačka nasleduje Vašu cestu, keď manévrujete cez premávku. Bezpečne v pohodlnej sedačke s 5-bodovým bezpečnostným pásom.

Viac detailov

79,00 € s DPH

Dostupnosť: 1-3 dni

Detaily

Pridali sme jemné výplne na ramenách a vode odolný vankúš pre extra pohodlie. Tento holandský dizajn sedačky prichádza v rôznych farbách inšpirovaných Japonskom. Spolu s Japonským vlnovým vzorom zvonku tejto jemne tvarovanej a zaoblenej sedačky sa prekrýva dokonalý dizajn. Pre Váš komfort, sedačka sa dá vďaka pribaleným inštalačným materiálom upevniť za 5 minút. Nastavte opierky a remienky na nohy, zapnite bezpečnostnú pracku len jednou rukou a môžete vyraziť!

Zadné sedačky od 9 mesiacov do 6 rokov (max. 22 kg)

Urban Iki zadnú sedačku je možné namontovať na každý štandardný nosič, ktorý môže prenášať ťažší náklad. Montážne materiály sú zahrnuté pri kúpe sedačky Urban Iki. Adaptér na nosič bicykla je možné namontovať aj na E-bicykle, vďaka sofistikovanému dizajnu. S dodatočným adaptérom na nosič, zakúpeným ako príslušenstvo, sedadlo pre bicykel sa dá ľahko vymeniť medzi dvoma bicyklami. Úspora peňazí, rozumné myslenie!

Vek: 9 mesiacov až 6 rokov

Nosnosť: 9-22 kg

Šírka nosiča: 120-175 mm

Zámok. číselne kódovaný

Montážna sada je súčasťou balenia

Testovanie: TUV

Montážny systém: click and go

Vhodná aj pre elektrobicykle

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: