Znížená cena! ORTLIEB riaditková brašňa Ultimate6 M Free Black Zväčšiť

ORTLIEB brašňa Ultimate Six Free 6,5L Black

F3410

Nový produkt

Špičková riadítková brašna Ortlieb teraz aj bez použitia PVC ... to je nová Ultimate 6 M Free. Uzamykateľné upevnenie aj samotná taška. Objem: 6,5 litra. Viac farebných prevedení. Záruka 5 rokov !!

Viac detailov

80,66 € s DPH

Pôvodná cena84,90 €s DPH

-5%

Dostupnosť: 2-5 dní

Detaily

Ultimate je špičková vodeodolná řidítková brašna, ktorá rieši neduhy hŕbu konkurentov. Predovšetkým je pevne spojená s riadidlami, takže nedochádza k nechcenému trasenia, či pretáčaniu brašne smerom nadol. Navyše je jej upínací mechanizmus doplnený zámkom navyše s uzamykaním brašne. Môžete ju použiť aj v kombinácii s Klick Fix systémom, takže je možné ju upevniť napr. Na skladacích bicykloch Tern. Tašku je možné doplniť o Mapník, nepremokavý obal na GPS alebo vnútorným polstrovaním pre foto a video výbavu.

Rada Free sa pýši predovšetkým úplne ekologickým materiálom, z ktorého je vyrobená. ORTLIEB pre túto sériu vyvinul nový polyesterový materiál, ktorý je opatrený záterom z polyuretánu, namiesto škodlivého PVC. Vo všetkých ďalších parametroch vrátane životnosti je rad Free porovnateľná s radom Classic.

POZOR:
Od roku 2020 nie sú súčasťou riadítkových brašní značky ORTLIEB adaptéry na riadítka. Pri nákupe riadítkovej brašne je nutné si jeden vybrať a spolu s taškou si ho objednať.

Adaptéry pre klasické bicykle:
E185 so zámkom
E225 bez zámku

Adaptéry pre elektrobicykle s displejom umiestneným uprostred
E207 so zámkom
E226 bez zámku

  • Typ upevnenia Handlebar bag mounting
  • hĺbka 13
  • Hmotnosť 570 g
  • Materiál PD62, PS60
  • Šírka 24
  • OBjem 6,5L
  • výška 18

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: