ORTLIEB brašňa Ultimate Six Plus L Black

F3252

Nový produkt

Vyrobené v Nemecku. Na každý produkt poskytuje značka ORTLIEB predĺženú 5 ročnú záruku. Pri výrobe produktov značky ORTLIEB sú používané najnovšie technológie (zváranie materiálov ultrazvukom a i.).

  • Objem: 8,5 litra
  • Hmotnosť: 620 g
  • Farba: čierna

Viac detailov

84,90 € s DPH

Dostupnosť: 2-5 dní

Detaily

Ultimate je špičková vodeodolná řidítková brašna, ktorá rieši neduhy hŕbu konkurentov. Predovšetkým je pevne spojená s riadidlami, takže nedochádza k nechcenému trasenia, či pretáčaniu brašne smerom nadol. Navyše je jej upínací mechanizmus doplnený zámkom. Môžete ju použiť aj v kombinácii s Klick Fix systémom, takže je možné ju upevniť napr. Na skladacích bicykloch Tern. Tašku je možné doplniť o Mapník, nepremokavý obal na GPS alebo o vnútorné polstrovaním pre foto a video výbavu.

Na rozdiel od štandardnej veľkosti, je verzia "L" hlbšie a poskytuje o 1,5 litra väčší objem. Verzia Plus je navyše vyrobená len z Cordury (bez PU záteru, ktorý je potenciálne nebezpečný prírode) a má malé sieťované kapsičky na bokoch.

POZOR:
Od roku 2020 nie sú súčasťou riadítkových brašní značky ORTLIEB adaptéry na riadítka. Pri nákupe riadítkovej brašne je nutné si jeden vybrať a spolu s taškou si ho objednať.

Adaptéry pre klasické bicykle:
E185 so zámkom
E225 bez zámku

Adaptéry pre elektrobicykle s displejom umiestneným uprostred
E207 so zámkom
E226 bez zámku

Výrobcaortlieb
veľkosť brašneL
výška21
Typ upevneniaHandlebar set
Farbašedo čierna
hĺbka17
hmotnosť760g
materiálPS36C
objem8,5L
Šírka24
  •     popruh cez rameno
  •     veľká reflexná plocha
  •     maximálne zaťaženie 5 kg
  •     kompatibilný s obalom na mapy a obalom pre telefón od firmy Ortlieb

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: