Znížená cena! E13 teleskopická sedlovka TRS+ 30,9x170mm Zväčšiť

E13 teleskopická sedlovka TRS+ 170mm

Nový produkt

Niekoľko produktov doslova zmenilo horskú cyklistiku a jedným z nich je bezpochyby aj teleskopická sedlovka. Jednoduchý princíp zasúvania a vysúvania sedlovky kedykoľvek potrebujete, prináša do jazdy v náročnom teréne úplne iný rozmer. Inštalácia väčšiny teleskopických sedloviek je veľmi komplikovaná, alebo priamo vyžaduje odbornú inštaláciu v servise. Jednoduchosť, spoľahlivosť a odolnosť sú tri základné piliere nové sedlovky TRS +.

Viac detailov

258,90 € s DPH

Pôvodná cena288,90 €s DPH

-30,00 €

Vyberte si variantu

  • Priemer - 30,9 2 ks Dostupnosť: 2-5 dní

Detaily

Sedlovka E*Thirteen TRS Plus teleskopická 30,9/170mm

Niekoľko produktov doslova zmenilo horskú cyklistiku a jedným z nich je určite aj teleskopická sedlovka. Jednoduchý princíp zasúvania a vysúvania sedlovky kedykoľvek potrebujete, prináša do jazdy v náročnom teréne úplne iný rozmer. Inštalácia väčšiny teleskopických sedloviek je veľmi komplikovaná, alebo priamo vyžaduje odbornú inštaláciu v servise. Jednoduchosť, spoľahlivosť a odolnosť sú tri základné piliere novej sedlovky TRS+.

Hlavné výhody: 
- Plne mechanický systém - Spomeňte si ako radi odvzdušňujete brzdy. Nepotrebujete predsa takto trpieť aj so sedlovkou. TRS+ pracuje na mechanickom princípe a je plne servisovateľná.  
- Spoľahlivosť vďaka pružine - Minimálna náročnosť na údržbu oproti vzduchovému systému, navyše s hladkým chodom a rovnakou rýchlosťou vysúvania pri každom použití. 
- Jednoduchý servis - Jediné čo potrebujete je bežné bikové náradie, žiadne kvapaliny ani dusíkové plnenie.  
- Nastavíš a ideš - Vďaka štyrom pevným bodom, máš vždy pod kontrolou výšku svojho sedla.
- Páčka na štýl radenia - Ovládanie sedlovky hrá veľmi dôležitú rolu a preto si na páčke dali v E-13 poriadne záležať. Skvele zabezpečená proti všetkým prírodným elementom a otačajúca sa na priemyselnom ložisku, to je nová páčka v štýle radenia. S mnohými nastaveniami, Matchmaker X kompatibilitou pre excelentnú ergonómiu a protisklzovým gripom je tou najlepšou páčkou na trhu.

- Priemer: 30,9mm
- Zdvih: 170mm (3 polohy: 170-100-0)
- Vnútorné vedenie.
- Váha: 570g (bez páčky)

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: