Znížená cena! 100% dámske tričko Saga Heather Grey Zväčšiť

100% dámske tričko Saga Heather Grey

Nový produkt

Farebné tričko s výborným strihom. Vyrobené z kvalitného materiálu s logom 100%.

Viac detailov

23,90 € s DPH

Pôvodná cena26,90 €s DPH

-3,00 €

Vyberte si variantu

  • Veľkosť - L 1 ks Dostupnosť: 2-5 dní

Detaily

Farebné tričko s výborným strihom. Vyrobené z kvalitného materiálu s logom 100%.

Women's Clothing Size Chart

Measurements in Inches

Size (IN)SMLXL
Height5'2"-5'6"5'5"-5'8"5'6"-5'10"5'6"-5'10"
Chest33-35 1/236-3839-4041-42
Waist at natural bend25-27 1/228-3031-3233-34
Hip at fullest part35 1/2-3838 1/2-40 1/241-4243-44
Inseam to Ankle Bone29 1/2303030 1/2
Neck to Wrist Sleeve Length29-3030 1/2-3131 1/232

 

Measurements in Centimeter

Size (CM)SMLXL
Height62-6665-6866-7066-70
Chest84-9091.5-96.599-102104-107
Waist at natural bend63.5-7071-7679-8184-86
Hip at fullest part90-96.598-103104-107109-112
Inseam to Ankle Bone75767677.5
Neck to Wrist Sleeve Length76-7777.5-798081

 



5 ďalších produktov v rovnakej kategórii: