Znížená cena! 100% detské tričko Essential Black Zväčšiť

100% detské tričko Essential Black

Nový produkt

Detské bavlnené tričko pre bežné nosenie s dizajnom 100%.

Viac detailov

20,81 € s DPH

Pôvodná cena21,90 €s DPH

-5%

Vyberte si variantu

  • Veľkosť - L 2 ks Dostupnosť: 2-5 dní

Detaily

Detské bavlnené tričko pre bežné nosenie s dizajnom 100%.

Youth Clothing Size Chart

 Measurements in Inches

 Size (IN)SMLXL
810-1214-1618-20
Height46-5354-5960-6465-67
Chest24-2727-2929-3232-34
Waist at natural bend20-2222-2425-2828-30
Hip at fullest part25-2828-3030-3232-34
Inseam to Ankle Bone17 1/2-20 1/220 1/2-2323-24 1/224 1/2-25 1/2
Neck to Wrist Sleeve Length21-24 1/224 1/2-26 1/226 1/2-28 1/228 1/2-30 1/2

 

 Measurements in Centimeters

 Size (CM)SMLXL
Height117-135137-150152-162.5165-170
Chest61-68.568.5-7474-8181-86
Waist at natural bend51-5656-6163.5-7171-76
Hip at fullest part63.5-7171-7676-8181-86
Inseam to Ankle Bone44.5-5252-58.558.5-6262-65
Neck to Wrist Sleeve Length53-6262-6767-7272-77.5

2 ďalších produktov v rovnakej kategórii: