Enervit Power Sport tyčinka Double Use 30+30g kakao Zväčšiť

Enervit Power Sport tyčinka Double Use 30+30g kakao

98916

Nový produkt

Dodá energiu pre dlhodobú fyzickú aktivitu, vrátane 18% bielkovín a aminokyselín a menej ako 5% tuku. Je to najobľúbenejší tyčinka používaná pred av priebehu športovej záťaže.

Viac detailov

2,70 € s DPH

2 položky

Dostupnosť: 1-3 dni

Detaily

Power Šport trénuje vaše telo. Dodá energiu pre dlhodobú fyzickú aktivitu, vrátane 18% bielkovín a aminokyselín a menej ako 5% tuku. Je to najobľúbenejší tyčinka používaná pred av priebehu športovej záťaže. Power Šport tyčinka doplňuje postupne energie pred a počas športového výkonu, podporuje svalovú prácu. Power Šport môže byť použitá ako vynikajúci chutné a ľahko stráviteľné jedlo s veľkým množstvom energie pred a medzi tréningami, závodmi. Tyčinku je možné konzumovať kedykoľvek počas dňa ako náhradu jedla. Energiu obsiahnutú v tyčinke dokáže telo využiť a neukladá sa vo forme podkožného tuku.

ZLOŽENIE:

Energetická tyčinka s obsahom kvalitných, ľahko vstrebateľných bielkovín (18%), sacharidov s rôznou dobou vstrebateľnosti (fruktóza, maltodextrín), vlákniny, minerálov, vitamínov .Mléčná bielkovina, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, Aspar horčíka a draslíka , vitamíny B1, B2, B6, niacín, C, jablčná vláknina, pražené mandle, ovsené vločky, sladový extrakt, krém z lieskových orieškov, rastlinný olej, sušený vaječný bielok.

DÁVKOVANIE:

1-3 ks denne pred a počas fyzickej záťaže. Ako ľahko stráviteľné jedlo medzi športovými výkonmi alebo kedykoľvek počas dňa ako náhrada jedla.

PRÍCHUTE: jablko, kakao, citrón

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: