Enervit Pre Sport Carboloader želé Zväčšiť

Enervit R1 Sport 10x15g

98106

Nový produkt

Doplnok pre rýchlu energetickú a svalovú regeneráciu

Viac detailov

12,00 € s DPH

2 položky

Dostupnosť: 1-3 dni

Detaily

ČO JE TO:

Enervit R1 Sport je minerálový regeneračný prípravok, obsahujúci aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, L-glutamín a vitamíny. Prípravok je vhodný pre obnovenie rovnováhy vody, minerálnych solí v organizme, regeneráciu svalov a imunitného systému po intenzívnej svalovej činnosti akou je šport prevádzkovaný na amatérskej i profesionálnej úrovni.

ZLOŽENIE:

sacharóza (46%), maltodextrín (z kukurice - 15%), regulátor kyslosti: kyselina citrónová, L-glutamín (6,72%), L-leucín (6,72%), citrát sodný, L-izoleucín (3, 36%), L-valín (3,36%), vôňa: citrát tridraselný, emulgátor: estery sacharózy s mastnými kyselinami, citrát horčíka, vitamín C, sladidlá: acesulfám K (acesulfam draselný), sukralóza, zahusťovadlo: hydroxypropylcelulóza, vitamín E , vitamín PP, vitamín B6, vitamín B1

DÁVKOVANIE:

Izotonický nápoj získate rozpustením jedného vrecka prípravku (15g) v 200 ml vody. Podľa intenzity námahy môžete použiť 1-2 sáčky prípravku. Prípravok konzumujte najlepšie bezprostredne po fyzickej aktivite. R1 Šport odporúčame ako regeneračný produkt po kratších výkonoch (doba trvania výkonu okolo jednej hodiny) a po výkonoch silového zameranie. V ostatných prípadoch (vytrvalostné a náročné aktivity) je možné použiť produkt R2 Sport.

PRÍCHUTE: citrón

BALENIE: sáčky 10x15g

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: