Enervit koncentrát 60ml Zväčšiť

Enervit koncentrát Sport Comp 60ml citrus+kofeín

98236

Nový produkt

Koncentrovaný zdroj energie s rýchlym účinkom umocnený obsahom kofeínu

Viac detailov

3,80 € s DPH

2 položky

Dostupnosť: 1-3 dni

Detaily

Obsahuje Enervit C.OX., špeciálnu zmes maltodextrínu a fruktózy, ktoré v správnom pomere a množstve použitom v Enervitene Sport competition dokážu počas výkonu zlepšiť využiteľnosť energie zo sacharidov. Prispievajú tak k optimálnemu využitiu svalového glykogénu pri športovom výkone. ideálny pre kvalitné tréningy a súťaže obsahuje "rýchlu" energiu (maltodextrín) pre intenzívny pohyb alebo záver pretekov sacharidy v kombinácii Enervit C.OX. veľmi účinne bojujú proti únave a vyčerpaniu účinky sú ešte umocnené obsahom kofeínu (25 mg v balení) praktický a bezpečne uzatvárateľný sáčok

Príchuť: citrus s kofeínom

Prijmite počas výkonu pre doplnenie energie. Minimálne dva koncentráty v priebehu dlhšie trvajúceho výkonu zabezpečí účinné doplnenie energie. Dávkujte po cca 30 minútach. V závislosti na dĺžke trvania a intenzite námahy možno spotrebovať až do maximálnej dávky štyroch kusov.  

Zloženie: voda, fruktózový sirup (24,5%), maltodextrín (z kukurice) (22,8%), kyselina citrónová, aróma, kofeín (0,035% v g / 100g; 100g = 85 ml)

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: