Nové VELOFORTE tyčinka CLASSICO Zväčšiť

VELOFORTE tyčinka DI BOSCO

BARDB

Nový produkt

Tyčinka Veloforte Di Bosco Bar je vhodná pre správne doplnenie energie predovšetkým pred, počas alebo po športe, ak sa chcete vyhnúť poklesu energetickej hladiny.

Viac detailov

3,20 € s DPH

2 položky

Dostupnosť: 2-5 dní

Detaily

Tyčinka Veloforte Di Bosco Bar je vyrobená z červených bobúľ, mandlí a pistácií. Recept je 100% prírodný. Tyčinka je bohatá na sacharidy, s dvoma zdrojmi pre vyváženú energiu. Každá tyčinka obsahuje v priemere 40 g sacharidov.

Veloforte Di Bosco Bar sú vyrábané ručne vo Veľkej Británii a sú zložené len z kvalitných prírodných surovín. Nie sú tu obsiahnuté žiadne siričitany, prísady, konzervačné látky, umelé sladidlá, farbivá ani príchute. Tyčinka je certifikovaná ako produkt bez lepku.

Ak chcete doplniť energiu pri behu, cvičení, cyklistike alebo inom športe, tyčinka Veloforte Ciocco vám poskytne všetko, aby ste mali energiu pred, počas alebo po cvičení.

Hlavné prednosti:

  • 100% prírodné
  • 40 g sacharidov
  • bez siričitanov, umelých sladidiel, farbív a konzervačných látok
  • certifikované bez lepku
  • ručná výroba

Zloženie a alergény:

Miešané sušené ovocie (brusnice, datle, hrozienka, višne), miešané orechy (mandle, pistácie), trstinový cukor, gramová múka, sirup z hnedej ryže, tapioková múka, citrónová šťava a kôra, prášky z jahôd a červenej repy, miešané koreniny, oblátkový papier, vanilkový extrakt, vanilkové semienka. 

Vo svojich výrobkoch výrobca používa celé ovocie a celé orechy, pričom je vynaložené maximálne úsilie na odstránenie všetkých ovocných jadier a škrupín orechov, môže sa však občas vyskytnúť fragment.

Produkt nie je vhodný pre ľudí s alergiami na orechy alebo arašidy.

Nutričné hodnoty:

Energetické hodnotyna 100 gna tyčinku (62 g)
kJ/KCal1682/4011043/249
Tuky (g)13.88.6
z toho nasýtené mastné kyseliny (g)1.30.8
Sacharidy (g)6540.3
z toho cukry (g)4930.4
Vláknina (g)85
Proteín (g)8.25.1
Soľ (g)<0.1<0.1

 

 

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: