Nové VELOFORTE tyčinka DI BOSCO Zväčšiť

VELOFORTE tyčinka Forza

BARFZ

Nový produkt

Tyčinka Veloforte Forza Bar je vyrobená z marhúľ, mandlí a feniklu. Obsahuje 12 g proteínu, ktorý je dobre stráviteľný a sacharidy, ktoré pri výkone dodávajú telu energiu.

Viac detailov

3,80 € s DPH

2 položky

Dostupnosť: 2-5 dní

Detaily

Energetická tyčinka Veloforte Forza Bar je vyrobená z marhúľ, mandlí a feniklu. Tyčinka obsahuje 12 g proteínu, ktorý je dobre stráviteľný, pretože je vyrobený z vaječných bielkov. Sacharidy a proteíny sú v pomere 3: 1. Sacharidy dodávajú energiu a proteín pomáha regenerovať.

Veloforte Forza Bar sú vyrábané ručne vo Veľkej Británii a sú zložené len z kvalitných prírodných surovín. Nie sú obsiahnuté žiadne siričitany, prísady, konzervačné látky, umelé sladidlá, farbivá ani príchute. Tyčinka je certifikovaná ako produkt bez lepku. Ak chcete doplniť energiu pri behu, cvičení, cyklistike alebo inom športe. Tyčinka Veloforte Forza vám poskytne všetko, aby ste mali energiu pred, počas alebo po cvičení.

Zloženie a alergény

Marhule (nešírenie), mandle, trstinový cukor, vaječný bielok, med, nektár agáve, pomarančový džús a kôra, feniklová semená, korenie, tapioková múka, oblátkové papier, vanilková semienka.

Vo výrobkoch sú použité celé kusy ovocia a celé orechy, pričom sa vynaloží maximálne úsilie na odstránenie všetkých ovocných jadier a škrupín orechov, môže sa občas vyskytnúť fragment.

Nie je vhodné pre ľudí s alergiou na orechy alebo arašidy.

Hlavné prednosti:

  • 100% prírodné
  • 12 g vysoko stráviteľného proteín
  • pomer sacharidov a proteín 3: 1
  • bez siričitanov, umelých sladidiel, farbív a konzervačných látok
  • certifikované bez lepku

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: