Nové VELOFORTE tyčinka MOCHA Zväčšiť

VELOFORTE tyčinka Pronto

BARPR

Nový produkt

Tyčinka Veloforte Pronto Bar je vyrobená z pistácií, fíg a čaju Matcha. Obsahuje 40 g sacharidov a 80 mg prírodného kofeínu, ktorý dodá energiu a podporí sústredenosť.

Viac detailov

3,80 € s DPH

2 položky

Dostupnosť: 2-5 dní

Detaily

Tyčinka Veloforte Pronto Bar je vyrobená z pistácií, fíg a čaju Matcha. Obsahuje 80 mg prírodného kofeínu, ktorý dodáva energiu a podporuje sústredenie. Recept je 100% prírodné. Tyčinka je bohatá na sacharidy sa dve zdrojmi pre vyváženú energiu. Každá tyčinka obsahuje v priemere 40 g sacharidov.

Veloforte Zenzero Bar sú vyrábané ručne vo Veľkej Británii a sú zložené len z kvalitných prírodných surovín. Nie sú obsiahnuté žiadne siričitany, prísady, konzervačné látky, umelé sladidlá, farbivá ani príchute. Tyčinka je certifikovaná ako produkt bez lepku. Tyčinky sú venganské.

Ak chcete doplniť energiu pri behu, cvičení, cyklistike alebo inom športe. Energetická tyčinka Veloforte Zenzero vám poskytne všetko, aby ste mali energiu pred, počas alebo po cvičení.

Hlavné prednosti:

  • 100% prírodné
  • 80 mg prírodného kofeínu
  • 40 g sacharidov
  • bez siričitanov, umelých sladidiel, farbív a konzervačných látok
  • certifikované bez lepku
  • vegánskej

Zloženie a alergény:

Sušené ovocie (figy, datle), miešané orechy (mandle, pistácie), trstinový cukor, sirup z hnedej ryže, gramová múka, stonkové zázvor, tapioková múka, citrónová šťava a kôra, miešané korenie, guaranové prášok *, čaj matcha *, vanilkové struky pasta, oblátkové papier.

* Obsahuje kofeín. Nevhodné pre osoby mladšie ako 16 rokov a tehotné ženy (80 mg kofeínu na 70 g tyčinky) Užívajte pred a počas cvičenia. Nekomzumujte viac ako 5 tyčiniek denne!

Vo výrobkoch sú použité celé kusy ovocia a celé orechy, pričom sa vynaloží maximálne úsilie na odstránenie všetkých ovocných jadier a škrupín orechov, môže sa občas vyskytnúť fragment.

Nie je vhodné pre ľudí s alergiou na orechy alebo arašidy.

Nutričné hodnoty:

energetické hodnotyna 100gna tyčinku (70 g)
kJ / KCal1607/3841125/269
Tuky (g)13.09.1
Z nasýtené mastné kyseliny (g)1.20.8
Sacharidy (g)65.445.8
Z toho cukry (g)43.630.5
Vláknina (g)12.68.8
Protein (g)7.55.3
Soľ (g)<0.1<0.1
Kofeín (mg)11480

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: