Nové VELOFORTE tyčinka Pronto Zväčšiť

VELOFORTE tyčinka Zenzero

BARZZ

Nový produkt

Energetická tyčinka Zenzero Bar značky Veloforte je vhodná pre doplnenie energie pri aktivitách. Tyčinka je výroba z prírodných surovín, je vegánska a neobsahuje lepok.

Viac detailov

3,20 € s DPH

2 položky

Dostupnosť: 2-5 dní

Detaily

Energetická tyčinka Veloforte Zenzero Bar je vyrobená z citróna, zázvoru, mandlí a pistácií. Osviežujúci citrón skvele doplňuje hrejivý zázvor, ktoré spoločne dodajú energiu. Recept je 100% prírodné. Tyčinka je bohatá na sacharidy sa dve zdrojmi pre vyváženú energiu. Každá tyčinka obsahuje v priemere 40 g sacharidov.

Veloforte Zenzero Bar sú vyrábané ručne vo Veľkej Británii a sú zložené len z kvalitných prírodných surovín. Nie sú obsiahnuté žiadne siričitany, prísady, konzervačné látky, umelé sladidlá, farbivá ani príchute. Tyčinka je certifikovaná ako produkt bez lepku. Tyčinky sú venganské.

Ak chcete doplniť energiu pri behu, cvičení, cyklistike alebo inom športe. Tyčinka Veloforte Zenzero vám poskytne všetko, aby ste mali energiu pred, počas alebo po cvičení.

Zloženie a alergény:

Kandizovaná citrónová kôra, mandle a pistácie, trstinový cukor, ďatle, stonkové zázvor, gramová múka, hnedý ryžový sirup, tapioková múka, korenie, citrónová šťava a kôra, oblátkové papier, vanilková semienka.

Vo výrobkoch sú použité celé kusy ovocia a celé orechy, pričom sa vynaloží maximálne úsilie na odstránenie všetkých ovocných jadier a škrupín orechov, môže sa občas vyskytnúť fragment.

Nie je vhodné pre ľudí s alergiou na orechy alebo arašidy.

Hlavné prednosti:

  • 100% prírodné
  • 40 g sacharidov
  • bez siričitanov, umelých sladidiel, farbív a konzervačných látok
  • certifikované bez lepku
  • vegánskej

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: