Znížená cena! Catlike prilba Leaf 2C R022 Yellow Black Zväčšiť

Catlike prilba Leaf 2C R025 White Grey

Nový produkt

Ľahká a veľmi dobre odvetraná prilba v matnom prevedení so štítkom. 23 vetracích otvorov, hmotnosť 350g (vel.MD), 2 veľkosti

Viac detailov

68,90 € s DPH

Pôvodná cena103,90 €s DPH

-35,00 €

Vyberte si variantu

  • Veľkosť - M 2 ks Dostupnosť: 1-3 dni
  • Veľkosť - L 2 ks Dostupnosť: 1-3 dni

Detaily

veľkosti: M,L

Pohodlné nastavenie: MPS evo vypchávky Coolmax 2D Visor Tecnology  

Použité bezpečnostné technológie: LNP - Low Nape Protection-design založený na špecifickom znížení zadnej časti prilby, ktorá poskytuje lepšiu ochranu tylu cool Max

MPS Evo - Multi Pozičný Systém Evolution je novým ultraľahkým upínacím systémom. Tento systém je tvorený dvoma špeciálnymi postrannými ergonomickými krídelkami, ktoré umožňujú perfektné prispôsobenie helmy obvodu každej hlavy, pričom poskytujú maximálnu stabilitu. Zadná opora systému MPS EVO spočíva v dvoch bodoch, v ktorých sa systém dotýka tyle, čím je predná časť hlavy zbavená zbytočného tlaku prilby. Pomocou zadného mikrometrickým otočného kolieska možno ľahko prispôsobiť prilbu veľkosti a tvaru hlavy pomocou iba jednej ruky.

Padding Outlast® - Technológia, pôvodne vyvinutá pre NASA, využíva materiály s fázovou zmenou (PCM), ktoré absorbujú, uchovávajú a následne uvoľňujú teplo pre optimálny tepelný komfort. Tieto materiály sú použité pre vnútorné vypchávky helmy.

Použité bezpečnostné technológie:

CES - Crash Energy Splitter - tento dizajn je založený na špecifickom umiestnení vetracích otvorov tak, aby náraz spôsobil viac ako jednu prasklinu, rozštiepil a absorboval energiu bezpečnejším a efektívnejším spôsobom. Táto technológia znižuje váhu použitím menšieho množstva materiálu pri dodržaní vysokého bezpečnostného štandardu. Nikdy predtým nebol dizajn koncipovaný s takým dôrazom na bezpečnosť.

ARC - Aramid Roll Cage - prilba má vnútornú konštrukciu z aramidových vlákien. Tento materiál sa používa v kozmonautike a balistike pre svoju silu a pevnosť. Aramidová kostra poskytuje vyššiu ochranu v prípade nárazu tým, že spevňuje celú konštrukciu prilby.

Ventilačný systém:

Dual Flow - Exkluzívny Catlike dizajn, ktorý umožňuje spojenie veľkých predných vstupných otvorov so zadnými výstupnými otvormi. Tým je umožnené konštantná odvetrávanie prilby tak, aby bolo vylúčené prehriatiu.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: