Znížená cena! Catlike prilba Vacuum R052 Black Yellow Zväčšiť

Catlike prilba Vacuum R052 Black Yellow

Nový produkt

19 ventilačných otvorov, starostlivo designovaná tak, aby otvory odvádzali horúci vzduch preč aj pri nižších rýchlostiach Hmotnosť 270 g (vel.MD) 3 veľkosti Odnímateľný štítok

Viac detailov

72,90 € s DPH

Pôvodná cena114,90 €s DPH

-42,00 €

Vyberte si variantu

  • Veľkosť - S 0 ks Dostupnosť: na dotaz
  • Veľkosť - M 2 ks Dostupnosť: 1-3 dni
  • Veľkosť - L 0 ks Dostupnosť: na dotaz

Detaily

VACUUM Cyklistika neznamená vždy ísť čo najrýchlejšie. Prilba Catlike Vacuum bola starostlivo dizajnovaná tak, aby otvory odvádzali horúci vzduch preč aj pri nižších rýchlostiach. Pri tvorbe helmy bol dôraz kladený najmä na to, aby sa zabezpečilo, že veľké centrálne otvory prilby a mnoho postranných kanálov pomáhalo obnove vzduchu, ktorý prúdi medzi hlavou jazdca a samotnú prilbou, pri zaistenie maximálneho možného ochladenia hlavy jazdca v akejkoľvek rýchlosti.

Catlike Vákuum je tiež vybavená novo vyvinutým a patentovaným Air Tube Systémom; revolučná vnútorná dutá sieť, ktorá posilňuje štruktúru prilby, pridáva na bezpečnosti pri zachovaní nízkej hmotnosti. Air Tube Systém zaručuje, že sila nárazu bude odklonená od hlavy jazdca. Vákuum je prilba vhodná pre každú príležitosť s vlastnosťami a technológiami najvyšších Catlike modelov.

Použité technológie: IN MOLD-Proces, pri ktorom je tvrdá vonkajšia škrupina pevne spojená s vnútornou polystyrénovou penou v jeden nedeliteľný celok, zvyšuje odolnosť proti nárazom a zlepšuje rozloženie energie nárazu

MPS-Catlike exkluzívny zadný upínací systém MPS (Multi Pozičný Systém) umožňuje nastavenie zadnej časti upínacieho systému v rôznych smeroch: hore-dole (podľa tvaru hlavy), od seba-k sebe (podľa obvodu hlavy)

DUAL FLOW-Exkluzívny Catlike dizajn - veľké predné vstupné vzduchové otvory sú spojené s veľkými zadnými výstupnými otvormi. To umožňuje konštantné odvetranie prilby tak aby bolo vylúčené prehriatiu. LNP-Low naprieè Protection - design založený na špecifickom zníženie zadnej časti prilby, ktoré poskytuje lepšiu ochranu tyla. AIR TUBE SYSTEM-Technológia vyvinutá a patentovaná firmou Catlike, kedy vnútorná sieť umiestnená v jadre prilby posilňuje jej štruktúru, zvyšuje bezpečnosť a znižuje hmotnosť. Air Tube Systém je tvorený dutými pružnými trubičkami naplnenými vzduchom, ktoré tvoria vnútornú pletivo, pôsobiaci ako bezpečnostná zložka v prípade nárazu, zvyšujúce efektívnosť absorpcie nárazovej energie.

Veľkosti: SM 54-55cm, 260 g MD 55-57cm, 270 g LG 58-60cm, 280 g 19 vetracích otvorov, odnímateľný štítok (dodávaný v cene prilby)

MPS Evo - Multi Pozičný Systém Evolution je novým ultraľahkým upínacím systémom. Tento systém je tvorený dvoma špeciálnymi postrannými ergonomickými krídelkami, ktoré umožňujú perfektné prispôsobenie helmy obvodu každej hlavy, pričom poskytujú maximálnu stabilitu. Zadná opora systému MPS EVO spočíva v dvoch bodoch, v ktorých sa systém dotýka tyle, čím je predná časť hlavy zbavená zbytočného tlaku prilby. Pomocou zadného mikrometrickým otočného kolieska možno ľahko prispôsobiť prilbu veľkosti a tvaru hlavy pomocou iba jednej ruky.

Padding Outlast® - Technológia, pôvodne vyvinutá pre NASA, využíva materiály s fázovou zmenou (PCM), ktoré absorbujú, uchovávajú a následne uvoľňujú teplo pre optimálny tepelný komfort. Tieto materiály sú použité pre vnútorné vypchávky helmy.

Použité bezpečnostné technológie:

CES - Crash Energy Splitter - tento dizajn je založený na špecifickom umiestnení vetracích otvorov tak, aby náraz spôsobil viac ako jednu prasklinu, rozštiepil a absorboval energiu bezpečnejším a efektívnejším spôsobom. Táto technológia znižuje váhu použitím menšieho množstva materiálu pri dodržaní vysokého bezpečnostného štandardu. Nikdy predtým nebol dizajn koncipovaný s takým dôrazom na bezpečnosť.

ARC - Aramid Roll Cage - prilba má vnútornú konštrukciu z aramidových vlákien. Tento materiál sa používa v kozmonautike a balistike pre svoju silu a pevnosť. Aramidová kostra poskytuje vyššiu ochranu v prípade nárazu tým, že spevňuje celú konštrukciu prilby.

Ventilačný systém:

Dual Flow - Exkluzívny Catlike dizajn, ktorý umožňuje spojenie veľkých predných vstupných otvorov so zadnými výstupnými otvormi. Tým je umožnené konštantná odvetrávanie prilby tak, aby bolo vylúčené prehriatiu.

LNP - Low naprieè Protection - design založený na špecifickom zníženie zadnej časti prilby, ktoré poskytuje lepšiu ochranu tyle.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: