Znížená cena! ORTLIEB brašna Back-Roller Urban QL3.1 - Pepper Zväčšiť

ORTLIEB brašna Back-Roller Urban QL3.1 Pepper

F5510

Nový produkt

Vyrobené v Nemecku. Na každý produkt poskytuje značka ORTLIEB predĺženú 5 ročnú záruku. Pri výrobe produktov značky ORTLIEB sú používané najnovšie technológie (zváranie materiálov ultrazvukom a i.).

  • Objem: 20 litrov / kus
  • Rozmery: 42 x 23 x 17 (v x š x h)
  • Systém zatvárania: rolovací

  • Cena za 1 kus !!!

Viac detailov

91,90 € s DPH

Pôvodná cena99,90 €s DPH

-8,00 €

2 položky

Dostupnosť: 2-5 dní

Detaily

Špičková zadná cyklo brašna ORTLIEB Back-Roller Urban Line QL3 je úplná klasika od Ortlieb, navyše teraz v špeciálnom textilnom vzhľade. Rolovacie uzatváranie tašiek. Jednotlivé plochy brašní zvárané tzv. 3D metódou. Bezkonkurenčná a úplne pevné upínanie brašní k nosiču. A samozrejme takmer nezničiteľný materiál. To všetko robí z týchto cyklistických tašiek nezdolných pomocníkov pri akejkoľvek ceste.

Jednoduché vodotesné rolovacie zatváranie sa zapína po stranách tašiek a zaručuje úplnú ochranu proti vode aj v tých najväčších lejakoch. Systém pripevnenia na nosič je tiež úplne jednuchý. Stačí na prvýkrát nastaviť zadné upevnenie a háčik a potom už zakaždým je len položiť a drží na nosiči. Presne rovnako ako je tomu aj u ostatných Ortlieb tašiek. Odolnosť brašní zvyšujú spevnené rohy a 3D zváranie jednotlivých panelov brašne. Tá je tiež vybavená veľkými reflexnými plochami. Tieto brašne sa perfektne hodia pre dochádzanie do práce v meste, ale napríklad aj k dálovým jazdám na bicykli.

Systém uchytenia QL3 je ďalším pokračovaním vývoja úspešného radu QL1 a QL2. Na brašniach už nie sú žiadne háčiky ale iba ploché zámky. Hačky sú pevne uchytené na nosiči, do ktorých sa brašna zacvakuje. Zvyšuje to tak komfort pri nosení brašne cez rameno.

Na všetky tašky Ortlieb je poskytovaná 5 ročná záruka !! Cena je uvedená za jednu tašku.

Základná výbava:

veľké reflexné plochy
QL3.1 systém uchytenia na nosič

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: