Znížená cena! 661 chrániče kolien DBO d3o Rage 3 - Loic Bruni Zväčšiť

661 chrániče kolien DBO d3o Rage 3 - Loic Bruni

Nový produkt

Najnovšia generácia kultový chráničov Rage, ktoré dostali mnoho prvkov tiež z top modelu Evo 2.

Viac detailov

81,61 € s DPH

Pôvodná cena85,90 €s DPH

-5%

Vyberte si variantu

  • Veľkosť - S 1 ks Dostupnosť: 2-5 dní
  • Veľkosť - M 1 ks Dostupnosť: 2-5 dní
  • Veľkosť - L 1 ks Dostupnosť: 2-5 dní
  • Veľkosť - XL 1 ks Dostupnosť: 2-5 dní

Detaily

Najnovšia generácia kultový chráničov Rage, ktoré dostali mnoho prvkov tiež z top modelu Evo 2.
Výrazným posunom je predovšetkým použitie revolučného materiálu d3o-T5 na kolenné misky. Využívajú unikátne vlastnosti tohto inteligentného materiálu, ktorý je pri bežnom pohybe mäkký a pohodlný, ale pri náraze sa jeho molekuly "uzamknú" a stvrdnú. d3o má navyše oveľa vyššiu schopnosť absorbcie energie nárazu než bežne používaný PU materiál a to aj pri polovičnej hrúbke.

Pritom si zachovali všetky oceňované vlastnosti predchádzajúcich verzií. Sú flexibilné, odvetrané a pohodlné v stúpaniach, rovnako tak výborne chráni pri zjazdoch aj tých najdrsnejších trailov. Sú dostatočne subtílne, aby sa zmestili pod nohavice, a pritom výborne chráni.

Chrániče radu Rage vo všetkých generáciách sa stali najobľúbenejšími z ponuky. Najprv je navrhol Kyle Strait, predĺženú verziu 2 poladil ďalší rider - víťaz Svetového pohára Loic Bruni.
Bol to on, kto prišiel s prvou ideou úpravy dĺžky a tvaru a následne v testoval ich prototypy tak, že v ných zvíťazil vo World Cupu.
Inžinieri a dizajnéri 661 pridali svoje vstupy v podobe zníženia váhy, optimalizovali tvar chránených zón a vylepšili odvetranie a komfort.

Výsledkom sú skutočne špičkové chrániče, ktoré si vzali to najlepšie z verzie Kyle Strait aj Evo a vylepšili ich o najnovšie technológie vrátane Padlock Connection a T5.

kľúčové vlastnosti

Viacprvková konštrukcia s väčším pokrytím chránených zón osvedčená pri modeloch Evo a Rage.
Ergonomický "předohnutý" dizajn pre pohodlie pri jazde dole aj šliapania do kopca.
Vysoko oderuodolná tkanina na prednej strane
Plne spĺňa a dokonca prevyšuje CE 1621: 1
SD (Sandwich Dense) vrstvená EVA pena chráni nohu aj zo strán. Naviac je perforovaná pre lepšie odvetrávanie.
Elastický materiál v zadnej časti poskytuje výrazne nadštandardné odvěrání a komfort.
Prichycovacie systém zahŕňa elastickú nohavičky a horný široký nastaviteľný pásik presne a bezpečne nastaviteľný na primerane veľký suchý zips. Pozícia nastaviteľného pásku bola počítačovo optimalizovaná a následne dlhodobo testovaná.
Obšitie jemným materiálom pre pohodlie a prechádzanie zaparenín kože.
Unikátny 661 Padlock connection system umožňuje prepojenie s ďalšími chráničmi SixSixOne (napríklad Evo shorts) a tak presne držať nastavenú vzájomnú pozíciu.
Veľkosti: S, M, L, XL

ROZMEROVÉ TABUĽKY

Ak si nie ste istí tým, akú veľkosť zvoliť, môžu vám pomôcť nižšie uvedenej tabuľky. Tabuľky sú tvorené na základe priemerných hodnôt v určitom mieste tela, berte ich teda ako informatívny vodítko. Vždy musíte zohľadniť individuálne tvar tela. Všetky rozmery sú uvádzané v centimetroch.

661 CHRÁNIČE KONČATÍN - NOHY

Meriame obvod nohy v mieste horného konca (cca. 7 cm nad kolenom) a dolného konca chrániča (u kolenných chráničov 10 cm pod kolenom pri kolenách / holenie cca. 5 cm nad členkom) Hodnotu v tabuľke berte vždy ako maximum pre danú veľkosť - obvod sa dá zmenšiť pomocou pásikov a elastických dielov na chráničmi.

RACE XTRA, COMP  a RACE LITE kolená/holene
 
 SML 
hore33-3636-3939- 
dole21-2323-2424- 
     
EVO d3o kolená, RAGE, RIOT, DJ, TOMCAT, COMP AM VEGGIE atd. kolená 
 SMLXL
hore30-3536-3940-4243 -
dole27-3233-3738-4041-

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: