Znížená cena! 100% dámsky dres Airmatic Navy/Seafoam Zväčšiť

100% dámsky dres Ridecamp White/Black

Nový produkt

100% dámsky dres Ridecamp White/Black

Viac detailov

35,90 € s DPH

Pôvodná cena38,90 €s DPH

-3,00 €

Vyberte si variantu

  • Veľkosť - L 1 ks Dostupnosť: 2-5 dní

Detaily


Women's Clothing Size Chart

Measurements in Centimeter

Size (CM)SMLXL
Height157.5-167165-172167-178167-178
Chest84-9091.5-96.599-102104-107
Waist at natural bend63.5-7071-7679-8184-86
Hip at fullest part90-96.598-103104-107109-112
Inseam to Ankle Bone757677.577.5
CB Neck to Wrist Sleeve Length76-7777.5-798081

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: