Nové Znížená cena! SRAM sada GX EAGLE AXS Zväčšiť

SRAM sada GX EAGLE AXS

00081966

Nový produkt

SRAM sada GX EAGLE AXS

Viac detailov

579,90 € s DPH

Pôvodná cena619,90 €s DPH

-40,00 €

2 položky

Dostupnosť: Skladom na predajni

Detaily

Set Sram GX Eagle AXS 1x12sp

Nový elektronický bezdrôtovy set Sram GX Eagle AXS vychádzajúca z topmodelov XX1 AXS X01 AXS!

Jazdci nežiadali tento produkt, pretože nikdy predtým nejestvoval a nebolo možné ho vyvinúť. Tiež mágia bezdrôtové elektroniky nebola pridaná len pre efekt. SRAM vyvinul hardvér s novým ergonomickým prístupom, založeným na stlačení tlačidla miesto zatlačeniu páčky. To vám dáva výhodu rýchlejšieho a konzistentnejší radenie. Môžete radiť kedykoľvek chcete - aj v zábere bez nutnosti plánovania radenia vzhľadom k terénu. Zbierajte užitočné dáta, ktoré vám napovedia, koľko preradenie ste vykonali, ako často je využívaný každý pastorok kazety a na základe toho robte múdre rozhodnutia ohľadom veľkosti prevodníka a podobne. Rovnako tak dôležité, ako to, čo Eagle AXS ™ vie, je aj to, ako ľahko to vie. 

Dohoda, ktorú SRAM uzavrel s Ninom Schurterom o jeho zapojení do testovania Eagle AXS ™ v závodnej sezóne 2017/18 znela nasledovne: Nino nemusí komponenty používať v ostrých pretekoch. Ale Nino okamžite rozpoznal jej výhody a trval na plnom zaradenie Eagle AXS ™ do jeho výbavy - vyhral štyri preteky Svetového pohára, šiesty celkový titul v UCI XC Svetovom pohári a bol korunovaný Majstrom sveta. Aj keď sme sa snažili, nemohli sme Nina od nové elektronické sady odtrhnúť. Na prvý pohľad prináša Eagle AXS ™ skutočné výhody bezdrôtového elektronického radenia do sveta horských bicyklov. Pri detailnejšom pohľade umožňuje náročným bikerom nevídanú možnosť personalizácie a kontroly pohonu. V sedle alebo z neho. Prehlbuje vzťah medzi strojom a jazdcom. Tento nový prírastok do ekosystému Eagle ™ zvyšuje schopnosti, odstraňuje zložitosť a jazdcom poskytuje zážitok, ktorý predtým nebol ani predstaviteľný.

Eagle ™ je ucelený systém pohonu, ktorý bol vyvinutý ako jednotný a integrovaný vysoko-výkonnostný ekosystém. Technológie a testovanie, ktoré boli súčasťou vývoja, umožnili maximálnu výkonnosť, bezpečnosť, dlhodobú životnosť a zaisťujú tak skvelú jazdnú skúsenosť pre všetkých užívateľov.

Set Sram GX Eagle AXS 1x12sp obsahuje :​

  • radiacu páčku Sram GX Eagle AXS ( + objímku )
  • prehadzovačku Sram GX Eagle AXS 12sp
  • batériu Sram AXS
  • nabíjačku Sram AXS
  • manuál
  • plastový prípravok na nastavenie prehadzovačky
  • hmotnosť setu 545gr ( radenie s objímkou, prehadzovačka s batériou )