ORTLIEB brašňa Ultimate Six Free 6,5L Lagoon

F3414

Nový produkt

Špičková riadítková brašna Ortlieb teraz aj bez použitia PVC ... to je nová Ultimate 6 M Free. Uzamykateľné upevnenie aj samotná taška. Objem: 6,5 litra. Viac farebných prevedení. Záruka 5 rokov !!

Viac detailov

84,90 € s DPH

Dostupnosť: 2-5 dní

Detaily

Ultimate Six je špičková vodeodolná riaditková taška, ktorá rieši neduhy mnohých konkurentov. Predovšetkým je pevne spojená s riadidlami, takže nedochádza k nechcenému traseniu, či pretáčaniu tašky smerom dole. Navyše je jej upínací mechanizmus doplnený zámkom navyše s uzamykaním tašky. Môžete ju použiť aj v kombinácii s Klick Fix systémom, takže je možné ju upevniť napr. na skladacích kolesách Tern. Zatváranie na magentov je jednoduché a praktické. Výborný je predovšetkým vo veku integrovaný obal na mapu, telefón či GPS, ktoré môžete ovládať cez priehľadnú fóliu.
Tašku je možné doplniť o mapník, nepremokavý obal na GPS alebo vnútorným polstrovaním pre foto a video výbavu.
Rad Free sa pýši predovšetkým úplne ekologickým materiálom, z ktorého je vyrobená. ORTLIEB pre tento rad vyvinul nový polyesterový materiál, ktorý je opatrený záterom z polyuretánu, namiesto škodlivého PVC. Vo všetkých ďalších parametroch vrátane životnosti je rad Free porovnateľný s radom Classic.

POZOR:
Od roku 2020 nie sú súčasťou riadítkových brašní značky ORTLIEB adaptéry na riadítka. Pri nákupe riadítkovej brašne je nutné si jeden vybrať a spolu s taškou si ho objednať.

Adaptéry pre klasické bicykle:
E185 so zámkom
E225 bez zámku

Adaptéry pre elektrobicykle s displejom umiestneným uprostred
E207 so zámkom
E226 bez zámku

  • Typ upevnenia Handlebar bag mounting
  • hĺbka 13
  • Hmotnosť 570 g
  • Materiál PD62, PS60
  • Šírka 24
  • OBjem 6,5L
  • výška 18

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: