Nové Znížená cena! ALPINESTARS prilba Missile TECH Airlift MIPS Black Yellow Fluo Zväčšiť

ALPINESTARS prilba Missile TECH Airlift MIPS Black Yellow Fluo

Nový produkt

Profesionálna integrálna prilba s množstvom pokročilých hi-tech technológií pre maximálnu bezpečnosť a nezameniteľným designom Alpinestars.Viac detailov

355,90 € s DPH

Pôvodná cena391,90 €s DPH

-36,00 €

Vyberte si variantu

  • Veľkosť - XS 1 ks Dostupnosť: 2-5 dní
  • Veľkosť - S 1 ks Dostupnosť: 2-5 dní
  • Veľkosť - M 1 ks Dostupnosť: 2-5 dní
  • Veľkosť - L 1 ks Dostupnosť: 2-5 dní
  • Veľkosť - XL 1 ks Dostupnosť: 2-5 dní

Detaily

Prilba ALPINESTARS Missile TECH Solid MIPS Black Matt

Profesionálna integrálna prilba s množstvom pokročilých hi-tech technológií pre maximálnu bezpečnosť a nezameniteľným designom Alpinestars.
Vďaka vyladenému tvaru a konštrukcii poskytuje na Enduro prilbu veľmi nadštandardnú ochranu.
Ideálna na Downhill, BMX, Freeride, ostré enduro atď.
Unikátne technológie ako patentovaný Visor Release Systém, ERS systém, Eject kompatibilita alebo špeciálna 3D PC optimalizácia.

- Špičková technológia výroby škrupiny - Vacuum Formed Shell - škrupina je zo špičkového Carbon sandwich s využitím aramidových a sklolaminátových vlákien. Technológia rozumne využíva vlastnosti kombinácie vrstiev s rôznou tvrdosťou a ich tvarovanie a vďaka ich spolupôsobeniu rozvádza výraznú časť priamej sily nárazu do bočných smerov a vďaka tomu zníži intezitu nárazu smerujuceho na hlavu.

- Vysoko nadštandardná odolosť a pritom nízka hmotnosť

- Výborné odvetranie vďaka systému 22 otvorov pre maximálny a pritom riadený vnútorný tok vzduchu. Prietok vzduchu možné ešte zvýšiť pomocov odnímateľných dielov vpredu na lícach.

- Streamline profile - špeciálne počítačom navrhnutý a otestovaný "hladký" desing, ktorý je optimalizovaný tak, aby mal vysokú "priechodnosť" pri kontaktoch a minimálne riziko zachytenia o prekážky pri páde.

- Špeciálne profilovaná spodná časť pre maximálnu spoluprácu s krčnými chráničmi Alpinestars BNS a ďalších výrobcov, vďaka tomu se viac rozprestrie sila prenášaná na kľúčne kosti a zníží sa riziko ich zranenia pri náraze.

- MIPS Technology - táto verzia je vybavená technologiou MIPS, ktorá ešte viac chráni to najcennejšie - mozog.

- Unikátny, patentovaný Visor Release System, ktorý zaručuje uvolnenie šiltu prilby pri presne vypočítanom tlaku nárazu nezávisle na uhle nárazu. Vďaka tomu chráni jazdce pred zranením spôsobeným šiltom a zároveň šilt pred poškodením.

- Šilt je veľmi odolný a po odpojení je možné ho bez problémov pripojiť späť.

- Veľmi komfortní a odnímateľné polstrovanie (v prípade potreby možné dokúpit hrubšie bočné výstelky pre doladenie prilby).

- Hydratation system compatible - kompatibilné s vedením hydratačného systému. Hadičku možné viesť vpravo alebo vľavo (na zadnej strane lícnych výsteliek sú pripravené elastické očká na vedenie hadičky. Stačí vytiahnuť to, ktoré potrebujete).

- Vetracie otvory sú prekryté mriežkami pre väčšiu bezpečnosť.

- Prietok vzduchu možno ještě zvýšit pomocí odnímatelných dílců vpředu na lících.

- Odnímateľná filter vzduchu vpredu na brade pre jednoduchšie čistenie.

- Overené zapínanie D krúžky je bezpečné a presné.

- Optimalizovaný široký tvar priezoru je kompatibilní s väčšinou modelov okuliarov.

- Alpinestars myslí aj na maximálnu ochranu v prípade úrazu:
• ERS system - špeciálne uchytenie výsteliek umožňuje záchranárom aj z vonku vybrať výstelky a tým zväčšiť otvor prilby a zaistiť jemnejšiu manipuláciu pri snímaní prilby zranenému (výskumy zistili, že veľké množstvo úrazov krčnej chrbtice je spôsobených až po páde pri snahe zložiť jazdcovi helmu z hlavy)
• Eject System Compatible - Prilba je kompatiblná so záchranárskym Eject systémom, ktorý umožní bezpečné sňatie prilby (medzi temeno hlavy sa vloží špeciálny vak, ktorý sa jemne nafukuje a tým dáva dole prilbu z hlavy bez toho aby sa zaťažovala krčná chrbtica a ďalšie citlivé časti.

- Súčásťou balenia je tiež Alpinestars Missile Semi Rigid Helmet Bag - prepracovaná polotuhá taška na integrálne prilby, ktorá ochráni prilbu pri transporte a skladovaní.

- Hmotnosť: 990g (M)

- Veľkosti (obvod hlavy nad ušami): XS (53-54 cm), S (55-56 cm), M (57-58 cm), L (59-60 cm), XL (61-62 cm)

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: