Znížená cena! SKS Senzor tlaku vzduchu AIRSPY Zväčšiť

SKS Senzor tlaku vzduchu AIRSPY

Nový produkt

SKS Senzor tlaku vzduchu AIRSPY

Viac detailov

89,90 € s DPH

Pôvodná cena99,90 €s DPH

-10,00 €

Vyberte si variantu

  • Špecifikácia - AV - autoventil 2 ks Dostupnosť: 2-5 dní
  • Špecifikácia - FV - galuskový ventil 2 ks Dostupnosť: 2-5 dní

Detaily

AIRSPY – Senzor tlaku vzduchu v plášťoch.

Skúška tlaku palcom už nie je potrebná. Od tejto chvíle bude tlak strážiť špionážny pomocník AIRSPY. Prenosný digitálny manometer prenáša presné dáta v reálnom čase do kompatibilných cyklistických počítačov alebo smartfónov s nainštalovanou aplikáciou SKS MYBIKE.

Kompaktný a ľahký snímač tlaku vzduchu SKS AIRSPY poskytuje bajkerom istotu, že idú s optimálnym tlakom. Po nasadení neustále kontroluje tlak v plášti. Senzor je prachotesný a vodotesný.

K prenosu presných dát v reálnom čase do kompatibilného cyklopočítača alebo smartfónu na ktorom je nainštalovaná aplikácia SKS MYBIKE používa Bluetooth alebo ANT+

Aplikácia nielen zobrazuje aktuálny tlak vzduchu, ale aj teplotu a stav batérie senzora. Ak nenápadný "vzduchový špión" zistí zmenu tlaku, vydá výstražný zvuk.

AIRSPY sa dá použiť aj ako prenosný digitálny merač, s ktorým môžete zmerať tlak pri každom nahustení plášťa.

Odskrutkujte krytku ventila, ventil povoľte, naskrutkujte adaptér ventila, nasuňte naň senzor AIRSPY a dotiahnite. Môžete nafúkať a jazdiť.

AIRSPY je v ponuke ako set 2 kusov pre predné a zadné koleso. Je vhodný pre použitie so všetkými typmi ventilkov AV / SV a väčšinou ventilov Dunlop, vrátane bezdušových plášťov. Obsahuje batériu CR2032 a bezpečnostný háčik, ktorým zachytíte Airspy o výplet v kolese a tým sťažíte jeho prípadné odcudzenie.

materiál: plast, kov
farba: čierna
hmotnosť: 18 g
vhodný pre ventilky: SV, AV, DV
max. tlak: 8.3 bar / 120 PSI

29 ďalších produktov v rovnakej kategórii: