URBAN IKI detský batoh Sakura Pink

222046

Nový produkt

Každý malý dobrodruh chce vyraziť von s vhodným detským batohom! Objavte detské ihrisko a zvieraciu zoo spolu s týmto praktickým detským batohom, ktorý môžete bezpečne zavesiť na sedadlo bicykla na zadnej strane bicykla. Dokončíte tak prípravu na nové dobrodružstvá s vaším drobčekom. Sadnite si spolu na bicykel a zbierajte batoh plný spomienok počas vašej krásnej cesty za poznaním.

Viac detailov

39,95 € s DPH

2 položky

Dostupnosť: 2-5 dní

Detaily

V čom je ruksak Urban Iki vo farbe Bincho Black jedinečný ?
Detský ruksak Urban Iki Bincho Black je trendy čierny detský ruksak, ktorý bezpečne zavesíte na sedadlo bicykla na chrbte. Batoh zavesíte na zadnú časť cyklosedačky, takže visí stabilne a nemôže spadnúť. Vďaka integrovanému háčiku v spodnej časti tašky môžete tašku bezpečne pripevniť na nosič batožiny bicykla. Vďaka tomu je vaša jazda na bicykli mimoriadne bezpečná a pohodlná, pretože vaše dieťa nedrží tašku na kolenách a na riadidlách vám nevisí batoľa.

Kvalita a pohodlie je u batohov na prvom mieste
Vezmite si batoh Urban Iki so sebou na bicykel aj v daždivom počasí. Taška je vďaka PU materiálu vodoodpudivá a ľahko ju vyčistíte. Čierny detský batoh môže vaša ratolesť pohodlne nosiť v škole alebo škôlke vďaka pohodlnému strihu a prešívanej výplni na ramenných popruhoch a chrbte.

Špecifikácie Detský batoh Urban Iki
Batoh zavesíte na operadlo zadného sedadla Urban Iki. S rozmermi tašky (30 x 24 x 12 cm) to perfektne sedí. Nastavte ramenné popruhy tak, aby sa prispôsobili vášmu drobcovi. Aby ste si mohli vziať so sebou dostatok vecí, taška má prednú a hlavnú priehradku. Obe priehradky majú zips s celkovou kapacitou 9 litrov a hmotnosťou 400 gramov. Pre väčšiu bezpečnosť batoh svieti vďaka reflexnému pásiku. Vyrazte spolu s týmto batohom von a zbierajte tie najkrajšie spomienky.

  • Vhodné na pripevnenie na zadné sedadlo Urban Iki

  • S integrovaným háčikom pre bezpečné pripevnenie k bicyklu

  • Vodeodolný materiál

  • Rozmery: 30 x 24 x 12 cm

  • Obsah : 9 litrov

  • Vnútorné vrecko na pohár a obedár

  • Menovka na vnútornej strane

  • Vezmite si svoje veci na bicykel bezpečne a pohodlne

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: