Znížená cena! Shimano pedále Saint M820 Zväčšiť

Shimano pedále Saint M820

EPDM820

Nový produkt

Pedále MTB PDM820 konštrukcie SPD s podpornou klietkou obuvi a nastaviteľnými pinmi pre lepšiu oporu a stabilitu. Obojstranný zámok zarážky. Odolné pedále určené pre zjazd a agresívne enduro jazdenie. Odolnosť a kvalita komponentov sady SAINT. Tenké telo pedálu so 4 nastaviteľnými pinmi na každej strane. Pevná klietka s odolnej zliatiny hliníka pre vysokú ochranu zámku voči poškodeniu. Nastaviteľná sila zámku pre upnutie zarážky. Odolná konštrukcia osky z veľkou tuhosťou z chróm-molybdénovej ocele. Dodávané spolu so zarážkami SM-SH51 , pre jednostranné uvoľnenie upnutia.

Viac detailov

82,90 € s DPH

Pôvodná cena107,90 €s DPH

-25,00 €

2 položky

Dostupnosť: 1-3 dni

Tabuľka dát

Štýl jazdyMTB

Detaily

 • Typ: MTB, Celková váha balenia: 546g, Použitie: DH, obojstranné, SPD, čierne, so zarážkami SM-SH51, Materiál: telo pedálu (hliník), oska (chróm+oceľ)

  So svojou bezkonkurenčnou trvanlivosťou, stabilitou a ergonómiou Vás komponenty SHIMANO SAINT vždy podržia. Konštrukčne navrhnuté pre extrémne zjazdy Vám SAINT umožní bleskovo zrýchliť ako jazdcom svetového pohára v downhille. Vyvinuté pre extrémne podmienky. SHIMANO SAINT

  TECHNICKÉ ÚDAJE:
  TYP 1MTB
  Typ 2Obojstranné
  Celková váha balenia719g
  PoužitieDH
  Kompatibilita so systémomSPD
  Zarážky v baleníSM-SH51
  MateriálHliník/Oceľ
  FarbaČierna

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: