ORTLIEB brašna Seat Pack L Black Matt

F9902

Nový produkt

Vyrobené v Nemecku, na každý produkt poskytuje značka ORTLIEB predĺženú 5 ročnú záruku.Pri výrobe produktov značky ORTLIEB sú používané najnovšie technológie (zváranie materiálov ultrazvukom a i.).

  • Objem: 16,5 litra
  • Hmotnosť: 456 g
  • Farba: matná čierna
  • Rozmery: 22x64x30cm
  • Materiál: PS21R

Viac detailov

131,90 € s DPH

Pôvodná cena141,90 €s DPH

-10,00 €

Dostupnosť: Skladom na predajni

Detaily

Pripravte sa na svoje ďalšie veľké dobrodružstvo. Základným prvkom bikepackingové výbavy je poriadna podsedadlová brašna a tá naša je vďaka masívnym odolným suchým zipsom a dômyselne tvarované konštrukcii veľmi pevne pripojená k sedlovke a k sedlu samotnému. Priestranná veľkoobjemová vodotesná brašňa pod sedlo. Ideálne pre uloženie náhradného oblečenia a ďalšieho ľahkého vybavenia. Objem tašky sa mení podľa toho, na ako dlho idete a koľko toho veziete medzi 8 a 16,5 l. Seat-Pack zostáva stále v správnom tvare a polohe, bez ohľadu na to, akým terén máte práve pod nohami. Taška plní funkciu blatníka a zadržiava vodu a bahno. Jej obrovskou výhodou je okrem vodotesnosti tiež fakt, že má vzduhový ventil, takže jej balenie a hlavne zatváranie je jednoduché a rýchle.

Na hornej strane nájdete elastické lanko, pod ktoré si môžete zabaliť ešte treba bundu, alebo dať uschnúť uterák či plavky a pre ľahšiu manipuláciu je u výpustného ventilu pridaná šnúrka až budete chcieť odpustiť prebytočný vzduch. Samozrejmosťou sú reflexné prvky a bod pre upevnenie blikačky.

20 ďalších produktov v rovnakej kategórii: