Znížená cena! ORTLIEB brašna Frame Pack Toptube Zväčšiť

ORTLIEB brašna Frame Pack Toptube

F9941

Nový produkt

ORTLIEB Frame-Pack Toptube - vodotesná rámová taška na hornú rámovú trubku

Vyrobené v Nemecku, na každý produkt poskytuje značka ORTLIEB predĺženú 5 ročnú záruku.Pri výrobe produktov značky ORTLIEB sú používané najnovšie technológie (zváranie materiálov ultrazvukom a i.).

  • Objem: 4 litre
  • Rozmery: 13x50x6
  • Hmotnosť: 170 g
  • Farba: šedá
  • Materiál: nylonová tkanina

Viac detailov

95,86 € s DPH

Pôvodná cena100,90 €s DPH

-5%

Dostupnosť: 1-3 dni

Detaily

Táto taška je elegantným riešením pre všetkých, ktorí chcú pre uloženie nákladu využiť priestor hlavného rámového trojuholníka, zároveň ale nechcú prísť o možnosť voziť na ráme fľašu. Táto rámová brašňa ponúka riešenie aj pre tých, ktorí jazdia na celoodpruženom bicykli s obmedzeným priestorom v trojuholníku ráme. Frame-Pack Toptube poskytuje 4 litre úložného priestoru ideálne využiteľného pre prepravu ťažšieho a objemného nákladu ako sú stanové tyčky, náradie alebo zásoby jedla a zároveň pomáha posunúť ťažisko dole, čím prispieva k zlepšeniu jazdných vlastností bicykla. A pretože materiál aj zipsy tašky sú vodotesné, môžete si byť istí, že vaše veci zostanú suché, aj keď sa na svojej bikepackingové túre rozhodnete brodiť rieku.

Rámovú brašňu Frame-Pack Toptube jednoducho pripevníte ku svojej hornej rámovej trubke a sedlovke pomocou pevných a silne priľnavých suchých zipsov.

Ďalšie prvky:

-vhodná pre všetky kolesá s obmedzeným priestorom v trojuholníku ráme
-Reflexné logo

10 ďalších produktov v rovnakej kategórii: