Nové Znížená cena! ORTLIEB brašne Back Roller Classic - Blue Zväčšiť

ORTLIEB brašna Back Roller Classic Orange

F5306

Nový produkt

Vyrobené v Nemecku. Na každý produkt poskytuje značka ORTLIEB predĺženú 5 ročnú záruku. Pri výrobe produktov značky ORTLIEB sú používané najnovšie technológie (zváranie materiálov ultrazvukom a i.).

  • Objem: 40 litrov / pár
  • Systém zatvárania: rolovací
  • Hmotnosť: 1900 g
  • Farba: čierna, červená, modrá, žltá, šedá

Viac detailov

126,26 € s DPH

Pôvodná cena132,90 €s DPH

-5%

Dostupnosť: 1-3 dni

Detaily

Značka ORTLIEB sa snaží používať zips čo najmenej, preferuje rolovací systém zatvárania, preto sú ich produkty omnoho viac odolné voči premoknutiu, presiaknutiu alebo inému preniknutiu vody.

Predné a zadné vodotesné kapsy od Ortliebu sú úplnou klasikou medzi diaľkovými cyklistami. Profíci z odboru si cenia predovšetkým funkčný a odolný systém zavesenia kapse po bokoch bicykla, a pretože na dlhých cestách je dôležitá úspora každého gramu, vyzdvihujú tiež nízkú hmotnosť modelu na zadný nosič Back-Roller. Vôbec nezáleží na tom, či sa idete previezť po šumavských lesoch, alebo sa chcete pustiť do brazílskych dažďových pralesov.

Odolný materiál v kombinácii s 3D zváraním spojov zaručuje obrovskú odolnosť, ktorá bola potvrdená nielen v laboratóriách, ale predovšetkým stovkami tisíc prejdených kilometrov na svetových cestách i mimo nich. Hermetický rolovací systém zaručuje 100% ochranu pred vodou a pritom je tak jednoduchý na otváranie, že všetko máte rýchlo po ruke.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: