Znížená cena! ORTLIEB brašne Back-Roller Plus - Black Zväčšiť

ORTLIEB brašna Back-Roller Plus Granite Black

F5204

Nový produkt

Vyrobené v Nemecku. Na každý produkt poskytuje značka ORTLIEB predĺženú 5 ročnú záruku. Pri výrobe produktov značky ORTLIEB sú používané najnovšie technológie (zváranie materiálov ultrazvukom a i.).

  • Objem: 40 litrov / pár
  • Systém zatvárania: rolovací
  • Hmotnosť: 1680 g

Cena za pár !!!

Viac detailov

137,90 € s DPH

Pôvodná cena144,90 €s DPH

-7,00 €

Dostupnosť: 2-5 dní

Detaily

Značka ORTLIEB sa snaží používať zips čo najmenej, preferuje rolovací systém zatvárania, preto sú ich produkty omnoho viac odolné voči premoknutiu, presiaknutiu alebo inému preniknutiu vody.

Predné a zadné vodotesné kapsy od Ortliebu sú úplnou klasikou medzi diaľkovými cyklistami. Profíci z odboru si cenia predovšetkým funkčný a odolný systém zavesenia kapse po bokoch bicykla, a pretože na dlhých cestách je dôležitá úspora každého gramu, vyzdvihujú tiež nízkú hmotnosť modelu na zadný nosič Back-Roller. Vôbec nezáleží na tom, či sa idete previezť po šumavských lesoch, alebo sa chcete pustiť do brazílskych dažďových pralesov. 

Odolný materiál v kombinácii s 3D zváraním spojov zaručuje obrovskú odolnosť, ktorá bola potvrdená nielen v laboratóriách, ale predovšetkým stovkami tisíc prejdených kilometrov na svetových cestách i mimo nich. Hermetický rolovací systém zaručuje 100% ochranu pred vodou a pritom je tak jednoduchý na otváranie, že všetko máte rýchlo po ruke. Je ešte o niečo ľahší ako Back-Roller Classic.

  •     veľké reflexné plochy
  •     QL 2.1 systém uchytenia na nosič
  •     popruh cez rameno

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: