Nové produkty

53 produktov

Značky Počet značiek: 53

Zobrazené 1. - 36. Celkovo 53 položiek
 • 100%

  Značka Ride 100% bola vždy úzko prepojená s americkým motocrossom a vždy bola pri dôležitých momentoch, ktoré tento šport formovali. Počiatky siahajú už do 80-tych rokov.

  Dnes Ride 100% inšpiruje celú generáciu jazdcov a popritom sa ich sloganom pýta: "Koľko úsilia do toho dávaš?"

  V dnešnej dobe má v ponuke taktiež kvalitné športové a cyklistické okuliare s nadčasovým dizajnom. V širokom sortimente nechýbajú ani rôzne doplnky. O kvalite tiež svedčí hlavná tvár Ride 100% - Peter Sagan. 

 • 7IDP

  Značka Seven - 7iDP (Intelligent Desing Protection je dcérskou značkou kultový Royal Racing. Už od svojho vzniku budí veľkú pozornosť ako jej prístup, tak inovatívne technológie. K produkcii chráničov pristupuje tak, že využíva len tie najnovšie postupy a exkluzívne materiály a snažia sa hľadať nové inteligentné postupy. Mnoho použitých materiálov a technológií bolo vyvinutých výhradne pre použitie len u 7iDP. Za jej vznikom stojí 7 kultových osobností svetového gravity jazdenia - preto názov Seven iDP

 • ALPINESTARS

  Alpinestars je preslávená značka v motoristickom športe, ktorej produkty používajú popredný špičkoví pretekári vo svetových šampionátoch od závodov Formule 1, Rally po MOTO GP, Motocross a trial.

  Alpinestars je najväčší svetový výrobca v oblasti profesionálnych pretekárskych produktov a využíva všetky pokrokové technológie, ktoré následne aplikuje na výrobky pre bežné použitie. Alpinestars je najkvalitnejší tovar, ktorý Vám zaručí maximálny komfort a ochranu za všetkých okolností.

  Pokiaľ pre seba chcete to najlepšie - voľte ALPINESTARS.

 • CATLIKE

  Značka pochádzajúca zo španieskeho mesta Yecla, ktorej teritórium už dávno nie je len Európa, ale prilby a okuliare exportuje do viac ako päťdesiatich krajín sveta. Catlike je obľúbená ako u závodných tímov, tak aj u hobby cyklistov a turistov. Prilby sú povestné svojou ľahkosťou, komfortom nosenia a osobitým dizajnom, ktorý k Španielsku patrí.

 • CONTINENTAL

  Popredný nemecký výrobca cyklistických plášťov a duší. V našej širokej ponuke nájdete plášťa na horské, cestné, trekové bicykle a to s niekoľkými osvedčenými dezénmi. Plášte Continental sa pravidelne umiestňujú na popredných miestach v nezávislých testoch a recenziách!

 • CTM

  CTM - BECAUSE WE LOVE BICYCLES

  Bicykle robíme s radosťou, nadšením a vášňou. Naša práca je zároveň našim koníčkom. Vyrábame produkty, ktoré používame každý deň, a preto nám záleží na každom detaile. Používame najnovšie technológie, kvalitné komponenty a jedinečné dizajny. Staviame bicykle tak, ako keby sme si ich stavali pre seba. Jazdenie s CTM nie je iba zážitok, je to životný štýl, ktorý vás pohltí.

  Prečo je CTM tá správna voľba? Pretože milujeme bicykle. To je naša filozofia, ktorou sa riadime. Bicykle testujú a pomáhajú s vývojom tí najpovolanejší. Na testoch sa podieľajú pretekári, mechanici i produktoví manažéri. Vidia a cítia veci, ktoré iní nedokážu, no zásadne ovplyvňujú pocit z jazdy i výkon bicykla. Následne tak dokážu zmeniť a prispôsobiť aj tie najmenšie detaily.

  Denno-denne žijeme vo svete bicyklov. Kancelárie máme plné bicyklov, komponentov, doplnkov či bicyklových časopisov. V práci bicykle vytvárame, mimo práce na nich jazdíme. A niekedy je našou prácou práve jazdenie či testovanie, ale najmä užívanie si toho, na čom neustále robíme a snažíme sa zlepšovať. Veríme, že aj vy si zamilujete svoj CTM bicykel!

  V ponuke značky CTM nájdete bicykle pre všetky odvetvia cyklistiky – horské, cestné, dirtové, trekingové, mestské i detské.

 • DARTMOOR

  Máloktorá zo značiek má tak širokú a prepracovanú ponuku, ako práve Dartmoor.

 • DVO SUSPENSION

  DVO Suspension je novou značkou mountainbikového odpruženia združujúcou niektoré veľké mená v biznise či bývalých zamestnancov tých najlepších výrobcov na trhu. Zelenočierna značka na trhu sľubuje veľké veci. 

 • ESI GRIPS

  Americká značka, ktorá vyvíja a vyrába najlepšie bicyklové gripy a omotávky zo 100% silikónu. Vyrobené v slnečnej Kalifornii. História firmy siaha do roku 1999, kedy zakladateľ Gary Stewart využil svoje skúsenosti z projektovania v oblasti letectva. Keď závodil na bicykli, hľadal variant, aby ho neboleli ruky z otrasov, a tak využil vlastnosti silikónu, ktorý sa aplikoval do cyklo priemyslu. Odolné, veľmi dobre absorbuje nárazy, držia i za mokra. Jednoducho umývatelné. Jednoduchá inštalácia. Pretože v jednoduchosti je sila, a to je krédo značky ESI Grips.

  Gripy ESI padnú do ruky za mokra aj za sucha. Nekĺžu a ani nelepia. Gripy sú špeciálne určené aj pre intenzívne MTB zjazdy. V ponuke značiek ESI Grips nájdete aj silikónové omotávky v šiestich variantoch farieb a gripy na mieru, ktoré môžete zostaviť z dvoch alebo troch farieb.

 • IXS

  IXSje švajčiarska značka, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1979. iXS vyvíja a vyrába vysoko kvalitné oblečenie a doplnky pre náročných motocyklistov a cyklistov.  Rok, čo rok sa táto značka snaží o neustále približovanie sa k dokonalosti, vysokú funkčnosť, prvotriednu kvalitu svojich výrobkov, vylepšovanie nových materiálov a technológií spracovania, ktoré zlepšujú nie len bezpečie a pohodlie, ale aj funkčnosť a trvanlivosť moderného oblečenia.

 • KENDA

  KENDA je jedným z najväčších svetových výrobcov cyklistických plášťov a duší. Kenda sa snaží pokračovať v kvalitatívnom raste podloženom laboratórnym vývojom, stálosťou kvality, konkurenčne cenovou ponukou a prvotriednym zákazníckym servisom. 

 • KNOG

  Kultovná australská značka KNOG ponúka vynikajúce funkčné a dizajnérske cyklo doplnky ako sú svetlá, reflektory, náradie alebo zámky.

  Značka KNOG zaujme všetkých fanúšikov cyklistiky a cyklo dizajnu.

  Výhodou produktov značky KNOG je využívanie moderných technológií, ktoré sa uplatnia napr. pri nabíjaní blikačiek alebo svetla cez USB.

 • LONGUS

  Značka LONGUS pre cyklistické komponenty začala písať svoju históriu v roku 2004, kedy boli na slovenský trh uvedené prvé komponenty s logom LONGUS. Od uvedenia na trh zaznamenala značka veľký nárast v predaji a v súčasnosti je na Slovensku predávaná vo viac ako 300 obchodoch s cyklistickým tovarom. Popularita značky sa nerozvíja len na Slovensku, ale aj v zahraničí. Komponenty LONGUS expandujú na európsky trh veľmi rýchlo hlavne kvôli vynikajúcemu pomeru cena/kvalita. Do celej rodiny LONGUS produktov každoročne pribúdajú nové komponenty a celý sortiment zahŕňa všetko potrebné pre bicykel a cyklistu. Najväčší nárast ponúkaných druhov produktov bol zaznamenaný v roku 2005, odkedy značka LONGUS ponúka takmer všetko potrebné pre cyklistiku. V ponuke nájdete drobné náhradné diely ako lanká, brzdové gumičky a špice, ale aj kvalitné doplnky na bicykel ako blatníky, predstavce, riadítka, pedále a sedlá. Značka LONGUS samozrejme pamätá aj na cyklistu a jeho bezpečnosť a ponúka široký sortiment prilieb, rukavíc, okuliarov a osvetlenia, ktoré zvyšujú bezpečnosť jazdy a chránia cyklistu pri jazde. Prezrite si aj vy ponuku LONGUS komponentov a vyskúšajte kvalitné výrobky overenej značky.

 • MONDRAKER

  MONDRAKER, inovatívna špičková značka horských bicyklov so sídlom v španielskom Alicante, v krásnom prostredí s cyklistickou atmosférou. Od roku 2001 myslíme neonvečne, vyvíjame a vyrábané bicykle, na ktorých chceme jazdiť so špeciálnym vzhľadom a technológiami, ako je systém nulového zavesenia, Stealth Carbon, stealth hliník a originálna Forward Geometry. Všetky tieto unikátne technológie poskytujú maximálny výkon s jedinečnými jazdnými pocitmi.  

  MONDRAKER je uznávaný hi-tech výrobca horských bicyklov, ktorý predáva svoju zbierku viac ako 60 modelov na viac ako 40 medzinárodných trhoch. Vyrábame výnimočné bicykle pre pretekárov z revolučného "Podium Carbon" na XC závodných dráhach na "Summum Carbon" na zjazdových pretekoch, kde vyhral Majstrovstvá sveta.

 • MUC-OFF

  Muc-Off prichádza na slovenský trh so širokou paletou čistiacej a ošetrujúcej motochémie. Tradícia tejto anglickej značky začala v roku 1991 v priemysle výroby bicyklov.

 • NS Bikes

  Poľská značka NS bikes, sa dokázala behom pár rokov dostať na absolútnu špičku medzi staviteľmi špecializovaných rámov, bicyklov a komponentov pre MTB. Ich produkty sú skutočnou elitou nielen dizajnovo ale aj technologicky a materiálovo - používajú elitné japonské bezšvíkové rúry. Vyznačuje sa tiež skutočne pokrokovým, unikátnym a nezameniteľným dizajnom.

 • ORTLIEB

  Prvé vodotesné brašne Ortlieb vznikli v roku 1982 z plachty pre kamióny v dielni Hartmuta Ortlieb v Nemecku. Hartmut sa pripravoval na svoje dlhé cyklistické a horolezecké cesty a potreboval pevné a vodotesné brašne, ktoré v tej dobe ešte neexistovali. Od tej doby Ortlieb ako značka urazil veľký kus cesty a medzi diaľkovými cyklistami sa stal pojmom. Ortlieb sú brašne, ktoré sú používané tými najlepšími a najextrémnejšími cykloturistami sveta a dá sa povedať, že už mnohokrát obišli celý svet. Dnes ponúka Ortlieb širokú škálu vodeodolných produktov, ktoré sú určené nielen pre expedície, ale aj pre každodenné dochádzanie do práce, či na krátke výlety do okolia.   

  • špičková kvalita od roku 1982     
  • záruka 5 rokov     
  • vodeodolnosť v akýchkoľvek podmienkach     
  • testované mnohých expedíciami     
  • legenda medzi cykloturistickými taškami
 • R.S.P.

  R.S.P. je radikálne iný druh starostlivosti o koleso. Rakúsky výrobca mazív, čistiacich prostriedkov, prevádzkových kvapalín a aditív navrhnutých výhradne pre potreby cyklistov.

 • SIX SIX ONE

  Značka 661 sa špecializuje na výrobu prilieb na bicykel, rukavíc a ďalších ochranných pomôcok pre Freeride, MTB a Downhill, vznikla v roku 2000 a pochádza z južnej Kalifornie.

 • SKS

  Nemecká kvalita s tradíciou sa datuje od roku 1921. Do roku 1990 spoločnosť SKS Germany ako líder na trhu dodala originálne bicyklové výrobky do 90 krajín sveta a dodnes je SKS Germany popredným výrobcom kvalitných produktov v medzinárodnom cyklistickom priemysle.  

  Profesionálne cyklistické výrobky sú vyrábané v nemeckom Sunderne a nesú na sebe výrazné logo v charakteristickej oranžovej farbe SKS. Farba, ktorá predstavuje silu, dynamiku, pokrok a plamene ako oheň, ktorý neúnavne horí v srdci spoločnosti už viac ako 90 rokov.

  Kvalitné minipumpy, rámové pumpy, presné servisné pumpy s originálnym, dnes už kultovým modelom pumpy SKS RENNKOMPRESSOR, utvára v súčasnosti trend sortimentu cyklistických púmp. 

  Dokonca aj v oblasti blatníkov, vďaka vlastnému vývoju dosiahli vynikajúcich výsledkov. Do sortimentu produktov SKS bolo začlenené aj kompaktné cyklistické náradie, chrániče reťaze, fľašky, držiaky na fľašky, cyklotašky s cieľom poskytnúť ešte väčšie pohodlie a bezpečnosť pri bicyklovaní.

  Pečať kvality MADE IN GERMANY je odrazom vysokých štandardov kvality, funkčnosti a dizajnu. Je to preto, lebo produkty SKS sú vyvíjané v oddeleniach výskumu a vývoja s dlhoročnými skúsenosťami a kreativitou a následne sú dôkladne testované. Mnohé ocenenia, ako RED DOT Design Award alebo Eurobike AWARD, titul "Führender Anbieter für Fahrradzubehör" a rad vynikajúcich testov v renomovaných odborných časopisoch hovoria samé za seba.

 • URGE

  Ide o pomerne mladú značku založenú v roku 2008 vo Francúzsku. Osobou, ktorá dodáva helmám Urge do značnej miery ich jedinečnosť je človek menom Fabien Barel. A nie je to len jeho meno, ale hlavne invencie a starostlivosť, ktorú do svojich produktov vkladá.

  V ponuke tejto značky sú prekvapivo, v porovnaní s mnohými inými výrobcami prilieb, iba štyri modely. Každý pre iný druh použitia, ktorého nárokom je plne podriadený. Konkrétne sú to helmy pre enduro, dirt, freeride a downhill.

Zobrazené 1. - 36. Celkovo 53 položiek